Який дитячий майданчик у Тернополі найбезпечніший

Нещодавно  у Тернополі після реконструкції відкрили оновлений «Сквер Миру».

Тут протягом двох років комунальники провели ряд ремонтних робіт, зокрема з облаштування освітлення, заміни тротуарної плитки, бордюрів. Цьогоріч у сквері встановили сучасний дитячий майданчик з кількома секціями для дітей різного віку.

Ремонт у сквері проводився у дві черги, зокрема провели роботи з облаштування пішохідних ділянок, нового освітлення, також встановлення великого сучасного дитячого майданчика зі штучним покриттям. Але не тільки тому можна вважати цей майданчик найбезпечнішим. Адже в день відкриття там встановили веб-камеру. Тому тепер за своїми дітками батьки можуть спостерігати онлайн (спостерігати можна ТУТ).

Нагадаємо, що всього у місті  вже більше сімдесяти камер.

Тернополяни та мешканці різних куточків планети тепер мають змогу переглядати файне місто у багатьох ракурсах. Всі веб-камери працюють в онлайн режимі та дають змогу спостерігати цілодобово за тим, що відбувається в режимі реального часу.

Камери встановлені в місцях концентрації ДТП, великих площах міста, а також біля нічних розважальних закладів та магазинів. Завдяки спеціально створеному інтернет-порталу http://webcam.te.ua/ кожен бажаючий може у режимі он-лайн переглядати відео з камер.

Даний проект реалізований спільно Тернопільською міською радою (в особі Комунального підприємства “Тернопіль Інтеравіа”), провайдерами телекомунікацій “БіттерНет” та “Колумбус”, компанією “Нексус”, маркетинговим центром “Далі”. Сайт надає можливість вільного он-лайн перегляду частини публічних камер СЦВМТ, кількість котрих постійно збільшується.

-1 thoughts on “Який дитячий майданчик у Тернополі найбезпечніший

  • 11:16 | 29.08.2014 о 11:16
    Permalink

    Надал за останній рік цілу купу майданчиків навстановлював. І оновив багато!

Коментарі вимкнені.