Який загадковий подарунок від Сергія Притули отримав найбільший тернопільський форум (фото)

Учора, 12 лютого, найбільший україномовний форум України – Форум Файного міста, відзначив 10-річчя свого існування. З цієї нагоди адміністрація отримала з рук відомого на всю країну уродженця тернопілля Сергія Притули цінний подарунок. 

Відомий шоу-мен Сергій Притула (Тернопільський Сірий) вже багато років є активним користувачем форуму. Але бути присутнім на зустрічі в честь ювілею 16 лютого він не зможе. Тому сьогодні, 13 лютого, презентував адміністрації чотири загадкові тубуси. Звичайно ж, “крапкісти” не могли не похвалитися поважним подарунком в соцмережах. Олег Різник розповів “Погляду”, що тепер з нетерпінням чекатиме суботи. Жартує, що дивиться “голодними очима” на подарунок Сірого, адже в тубусах не що інше, як фірмовий коньяк.

– Приємно, що Притула не забуває нас, – кажуть в адміністрації форуму. – Хоча він останнім часом рідко дописує на форумі, але є невід”ємною частиною форумної спільноти.

До слова, Сергій Притула зараз перебуває у Тернополі для того, аби сьогодні презентувати в міській раді проект “Тернопіль – студентська столиця України”.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

 

-1 thoughts on “Який загадковий подарунок від Сергія Притули отримав найбільший тернопільський форум (фото)

  • 14:31 | 13.02.2013 о 14:31
    Permalink

    Притула – націоналіст! 🙂
    Подарунок – вітчизняного вироббництва!

Коментарі вимкнені.