Який зв’язок між Міністром МВС Арсеном Аваковим та тернопільським мером Сергієм Надалом?

Громадськість Тернополя досі цікавить питання, як так заступнику тернопільського мера Сергія Надала Володимиру Камінського за хабар дали лише штраф. Хоча ця справа мала всі шанси стати справою року у Тернополі.

Нагадаємо у травні цього року Володимира Камінського  впіймали на хабарі у розмірі 217 тис. грн. І навіть Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков про цю подію писав у мережі Фейсбук:

Заступник міського голови Володимир Камінський, починаючи з 2014 року, зловживаючи службовим становищем, вимагав від представника юридичної особи неправомірну вигоду за вирішення питання про надання в оренду земельної ділянки та об’єкту комунальної власності. За результатами проведених негласних слідчих (розшукових) дій НСРД задокументовано отримання першої частини хабара в розмірі 85 тисяч гривень.

На цьому правопорушник не зупинився, і 19.05.2015 був затриманий в приміщенні Тернопільської міськради під час отримання другої частини неправомірної вигоди у сумі 132 тисячі гривень. Зрозумівши правові наслідки скоєного Камінський В.В. намагався втекти та приховати сліди вчинення злочину, проте це йому не вдалося.
– У хід пішли всі хитрощі – спроба прикинутися хворим, виклик швидкої , підпалив підвалу міськради, щоб у метушні замести сліди .. але, не вдалося. Затриманий, – звітував Міністр.

Але вже 25 вересня суд вирішив,  що достатньо лише щирого покаяння та заплатити штраф у 10 раз менший, ніж сума хабара. І все, резонансна справа про яку повідомляли чи не всі ЗМІ України, перетворилась у мильну бульку…

Аж тепер стає зрозумілим, хто міг би посприяти такому вирішенню.

На сайті Тернопільської міської ради не одноразово з’являлась інформація про благодійний фонд «Апостол», засновником якої є радник Міністра МВС Арсена Авакова – Михайло Апостол.  Можна було все списати на любов до творення доброти. Якби не нова обставина. У тіньовий список міського голови Тернополя Сергія Надала кандидатів до міської ради потрапив син Михайла Апостола – Ігор. І тут стає зрозумілим, що стосунки сімейства Апостолів з Сергієм Надалом набагато тісніші, аніж можна було припустити, тому  і закрадається думка – часом не з допомогою “благодійних внесків” Сергія Надала за поданням  Михайла Апостола і було задобрено Арсена Авакова?

Коментарі вимкнені.