Яскрава та харизматична студентка з Тернополя Мар’яна-Іванна Варварук

В «Арт-драмі» Мар’яна почала виступати з третього курсу. Зіграла дружину бійця АТО у виставі «За вас сила, за вас правда і воля святая», Явдоху у «Безталанній», Марію у «Кайдашевій сім’ї».

Створила образ Сюзетти у постановці «Граємо в дружню сім’ю, або Гарнір по-французьки», а також Раїси Андріївни у виставі «У всьому винен гороскоп».

Улюблена роль – Кайдашихи з «Кайдашевої сім’ї». Як каже Мар’яна, «завжди мріяла зіграти сильного, характерного персонажа. Гадаю, саме ця героїня є втіленням справжньої української жінки, справжньої берегині свого роду. І хоч, на перший погляд, характер цієї жінки не назвеш простим, але якщо вдуматися, можна зрозуміти всю силу цієї жінки».

Хотіла б зіграти Маргариту з «Майстра та Маргарити». Її завжди приваблювали містичні й водночас драматичні персонажі.

Також полюбляє комедійний жанр. Тому їй було б цікаво попрацювати над роллю Проні Прокопівни з п’єси «За двома зайцями».

Мар’яна з дитинства мала схильність до акторства. «У п’ять років декламувала вірш Тараса Шевченка «Маленькій Мар’янці». Тоді моя бабуся мріяла бачити мене на сцені. Але знала, що після закінчення школи точно вступатиму до медичного університету, бо бачила себе лише лікарем. Багато людей радили мені спробувати подати документи до театрального. Коли мій друг вступав туди, я вирішила спробувати разом з ним і навіть успішно пройшла кілька конкурсів, щоб просто перевірити власні сили. Коли в нас в університеті почула про створення театрального гуртка, то зрозуміла, що це мій шанс поєднати медицину та акторство», – поділилася думками дівчина.

 

 

 

Хвилювань під час виступів у неї ніколи немає та не було. Навпаки, отримує величезне задоволення від гри, від перебування на сцені, від взаємодії з глядачем. Граючи на сцені, заряджається позитивними емоціями ще на тривалий час.

За час перебування в театральному гуртку в Мар’яни покращилася ораторська майстерність, значно зросла впевненість у собі.

Вона вважає, що з кожного персонажа можна почерпнути щось нове для себе.

«За час перебування в театральній студії всі ми стали близькими один одному, наче справжня театральна сім’я», – наголосила Мар’яна.

Як справжній харизматичній особистості їй до вподоби контрасти – улюблений червоний колір та улюблена пора року – зима.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА для “Медична академія”

Коментарі вимкнені.