Юлія Мамчак надала тернопільському суду докази, що підтверджують невідповідність проектної документації на будівництво торф’яної котельні

Вчора, 19 лютого, відбулось чергове засідання по скасуванні дозвільних документів для торф’яної котельні по вул. Київська 3 с.

За словами громадської активістки Юлії Мамчак, ще від грудня 2017 року ініціативна група оскаржує декларацію на початок будівельних робіт, що була видана Управлінням Архбудконтролю Тернопільської міської ради.

  • У квітні, пропускаючи березень, нарешті перейдемо до розгляду справи по суті. Докази, що підтверджують невідповідність проектної документації, суду надані, тому з нетерпінням чекаємо рішення суду, – каже Юлія.

Нагадаємо, дискусії щодо впровадження у місті котелень на торфі тривають ще з початку 2017 року. Тоді анонсувалося, що в Тернополі запрацюють сім котелень на альтернативних видах палива. Зокрема, на вулицях: Київська, Купчинського, 14а, Лесі Українки, 4, Лемківська, 23, Франка, 16, Живова, 12 та Просвіти, 9. Заради реалізації цього проекту побудовали завод із переробки торфу на торф’яні крихти – сировини для котелень. Але влада забула одне, запитати мешканців.

Коментарі вимкнені.