Юрій Гулкевич проконтролює, щоб посадили міліціонера?

10 липня 2014 року під стінами прокуратури області відбувся пікет, під час якого мітингувальники вимагали пришвидшити проведення слідчих дій у резонансному ДТП за участі працівника міліції, – повідомляє прес-служба прокуратури.  

Як ми уже повідомляли, прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.286 КК України, за фактом ДТП, що трапилося неподалік с. Стриївка Збаразького району 8 липня 2014 року.

У скоєнні ДТП підозрюється працівник Збаразького райвідділу міліції, який, керуючи автомобілем, здійснив наїзд на 19-річного місцевого жителя та залишив місце автопригоди. Від отриманих травм юнак помер.

За наслідками проведення першочергових слідчих дій працівника міліції уже звільнено з органів внутрішніх справ.

Сьогодні, 10 липня 2014 року, жителі с. Стриївка Збаразького району та громадські активісти прийшли під стіни обласної прокуратури, вимагаючи пришвидшити проведення слідчих дій у резонансному ДТП.

Прокурор області Юрій Гулкевич особисто зустрівся з мітигувальниками та запевнив, що розслідування цього кримінального провадження буде проведено всебічно, об’єктивно та з дотриманням усіх процесуальних термінів.

Юрій Гулкевич також наголосив, що хід розслідування зазначеного кримінального провадження перебуває на його особистому контролі.

-1 thoughts on “Юрій Гулкевич проконтролює, щоб посадили міліціонера?

  • 09:10 | 11.07.2014 о 09:10
    Permalink

    юрия гулкевича посадять скоро по постанов1 ген.прокурора Яреми, котрий видав постанову про л1к1вдац1ю майдану. 1х признають як незаконн1 формування 1 вс1 заткнуться. якщо встигнуть вт1кти – то добре, так що навряд буде в1д того гулкевича толк в зас удженн1 м1л1ц1онера.

Коментарі вимкнені.