Юрко Заблоцький пише велику історію в поштовій мініатюрі (фото)

Вчора у Тернопільському обласному краєзнавчому музе відкрилась виставка «Зима, що нас змінила»  Юрка Заблоцького. Він зібрав безліч спогадів українців.

З враженнями від побаченого ділиться його товаришка Люба Бурак:
Юрко Заблоцький і його виставка, присвячена…напевно, нам усім. Це не просто про Героїв, не тільки про Героїв Майдану. Це – історія. Котру всі знають, котру всі бачили он-лайн, або й пережили особисто.Але…Це історія мовою філателії.Вона жива. Її передавали з рук в руки через поштові відділення, а іноді, – через країни і континенти.Це – свідчення того, що ми були, є і будемо, бо ми – українці.Це – зима, котра змінила нас, в конвертах з поштовими штемпелями з усього світу, як свідчення, як пам’ять, як рух.Історія Майдану в обличчях, поривах і прагненнях. Історія Майдану в розумінні самого явища Майдану, як народного Віча, народного зрушення і незламності.
Юркова виставка – це, власне, початок тої історії. Адже вона не закінчилась, вона продовжується. І поштарка зі Слов’янська, котра відправила Юркові листа з, уже окупованого в цей день міста, і люди з Севастополя, Бахчисарая, Луганська продовжують писати цю історію в поштових марках і конвертах з українською символікою. Боротьба триває.Україна єдина і Україні – бути!
А Юрко.Він класний.У нього виросла чудова Катруся.В нього є хата в селі( хорошому). Це такий оазис, де можна заникатися від світу. Він – Друг. Від його праці у великій мірі залежить наявність інтернету в Тернополі. В нього завжди море клопотів. Але поміж ними він пише отаку історію.Нашу .Велику історію в поштовій мініатюрі.

 

Коментарі вимкнені.