Юриста тернопільської міської ради підловили на брехні

Вчора, 6 листопада, відбулось чергове судове засідання про скасування декларації на початок будівельних робіт для котельні по вул Київська 3 с.  Наступне засідання призначили 28 листопада. 

Активістка Юлія Мамчак ділиться враженнями від засідання.

Для початку спіймали на брехні юриста тернопільської міської ради. Поважний мужчина в дорогому костюмі пробував довести суду, що не потрібно долучати нашим клопотанням документи на новобудову біля котельні, бо немає декларації про готовність. Тобто дім є, до котельні 20 метрів, але за логікою чиновника то не аргумент. На наше прохання підтвердити свої слова документами, відповіді у поважного пана не було.
Здивувало також те, що лише сьогодні, майже через рік після початку засідання, юрист Тернопільміськтеплокомуненерго згадала про необхідність долучення документів, що були у неї на початок судового процесу. І вгадайте чи задовільнили клопотання? Відповідь очевидна. Скажу більше, їй навіть не знадобилось письмового клопотання. Це попри те, що незважаючи на наше письмове та усне обгрунтування клопотань, одне з них задоволене частково (про витребовування проектної документації).
Щиро дякую за витримку і професіоналізм Валерія Мужа. Йому насправді було нелегко.
Тому, поки маємо те що маємо і чекаємо всіх небайдужих ранніх пташок 28 листопада. Думаю, буде не менш цікаво і весело.

Нагадаємо, що останнім часом у Тернополі новина про переведення частини котелень на альтернативні види палива досягла значного резонансу. Тернополяни проти таких нововведень – під стінами міськради активісти навіть палили діжки, аби продемонструвати небезпеку торф’яних котелень.

Коментарі вимкнені.