Ольга Шахін не перестає підставляти Надала зі своїми будівельними амбіціями?
22 лютого відбулося перше судове засідання по гуртожитку за адресою Текстильна,2. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат міської ради Тернополя Роман Навроцький.
– Так звана громадська організація “Оберіг” звернулася з позовом до міської ради щодо позбавлення приватизації мешканців мого округу по вулиці Текстильна 2. На дане засідання позивач не з’явилася. Ще хочу зазначити, що голова даної організації немає жодного відношення до гуртожитку за даною адресою. Нікому і нічому не дозволю стати на перешкоді законного процесу приватизації гуртожитків мешканцями мого округу, котрі на це мають абсолютно усі права,- написав Роман Навроцький.
Слухання, до слова, перенесли аж на 16 березня.
Для читачів, які не слідкували за перебігом цієї історії, нагадаємо, що мешканці гуртожитків, які проживають за адресою Текстильна, 2 уже кілька місяців не можуть приватизувати своє житло. Виконавчий комітет міської ради не підтримує проекти рішень стосовно приватизації кімнат, посилаючись на звернення громадської організації «Оберіг». Остання начебто виявила порушення будівельних норм і звинувачує мешканців у тому, що внаслідок перепланування тернополяни приєднали до власних кімнати площі загального користування.
Люди обурені такою аргументацією, адже жодного відношення ГО «Оберіг» до даного гуртожитку немає. На підставі яких документів вона звертається до міської ради, невідомо. Адже жодних заяв на адресу організації мешканці не подавали. Однак наявністю саме такого документа пояснює усі свої дії голова ГО Ольга Шахін.
Як з’ясувалося згодом, приватизація кімнат у гуртожитку розпочалася два роки тому. 10 громадян уже оформили право власності на майно. Решта – готують документи, але міська рада блокує роботу.
А тепер по суті!
Справа в тому, що у свій час мерія виділила земельну ділянку поблизу гуртожитку під будівництво багатоповерхівки. При чому, новобудова мала бути вищою від існуючого гуртожитку практично утричі. Люди зайняти активну громадську позицію і написали у міську раду звернення з проханням скасувати містобудівні умови. За збігом обставин забудовувати ділянку мало підприємство «ЕКСКЛЮЗИВБУД ПЛЮС», співзасновником якого є М. Шахін – чоловік громадянки О. Шахін. З цього мешканці гуртожитку роблять висновок, що ситуація, яка склалася, є лише помстою, а міська рада просто підіграє одній із сторін.
При цьому у міській раді була створена спеціальна комісія, яка вивчала ситуацію в даному гуртожитку. Жодних порушень вона не виявила. При цьому члени комісії неодноразово зверталися до голови ГО О. Шахін з проханням надати копію звернення мешканців гуртожитку, інтереси яких вона начебто представляє, однак жінка цього не зробила. Наразі ГО «Оберіг» звернулася до суду.
І найцікавіше в цій історії те, що Шахін, попри свою начебто активну громадську позицію, так і не спромоглась виділити час та прийти на судове засідання. Злякалась, чи ж бо не «отримала» вказівку від вищестоящого керівництва – невідомо.
Та факт залишається фактом: жінка, яка не так давно на білбордах «любила Тернопіль за бульвар», блокує процес приватизацію кімнат, на які чекають мешканці роками.
При тому, що й міська влада в лиці міського голови всіляко підіграє «активістці», відмовляючись йти на зустріч доти, доки не буде проголошено рішення суду.
Цікаво, що до цього громадських активістів Тернополя слухала влада лише у двох випадках: або вони були «своїми», «ручними», або ж приходили з шинами під раду. Чим заслужила такої поваги до свого невідомого ГО «Оберіг» Шахін? А головне, чи вартують ті мізерні квадратні метри, власних амбіції та солодкої помсти? Питання досі відкрите.
Коментарі вимкнені.