За скільки жительку Тернопільщини можуть посадити на 10 років?

Прокуратура області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно голови одної із сільських рад Тернопільського району, яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 366 та ч.3 ст. 368 КК України (службове підроблення та одержання неправомірної вигоди).

Досудовим розслідуванням встановлено, що сільський голова вимагала та отримала від місцевого жителя 280 тис.грн. хабара за сприяння у позитивному вирішенні питання щодо передачі йому у власність земельної ділянки площею 0,10 га, розташованої на території сільської ради.
Окрім того, сільський голова склала завідомо недостовірну виписку з рішення сільської ради, хоча достовірно знала, що на сесії органу місцевого самоврядування вказане земельне питання не розглядалося та не вирішувалося.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні прокуратурою області направлено до суду за ч.1 ст. 366 та ч. 3 ст. 368 КК України (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та одержання службовою особою, що займає відповідальне становище неправомірної вигоди з використанням наданої їй влади, поєднане з вимаганням такої неправомірної вигоди, предметом якої була неправомірна вигода у великому розмірі).

Довідково: Санкція ч. 1 ст. 366 КК України передбачає покарання у виді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, а ч. 3 ст. 368 КК України – у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією

Коментарі вимкнені.