Загиблий Герой АТО Олександр Орляк став янголом-охоронцем для своїх побратимів

Вчора у Тернополі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого у зоні АТО Олександра Орляка. Встановили пам`ятний знак на фасаді Тернопільської спеціалізованої школи №5, у якій навчався хлопець.

Олександр Орляк був командиром гарматного розрахунку 128-ої гірсько-піхотної бригади . Загинув 6 лютого цього року від осколкового поранення біля міста Дебальцеве під час мінометного обстрілу. У вересні йому мало б виповнитися 25.

На символічну лінійку пам`яті і шани зібралися учні навчального закладу, педагоги, рідні, однокласники, представники влади, військові та небайдужі тернополяни.

Відкривали дошку брат загиблого Андрій Орляк та боєць АТО тернополянин Дмитро Мерзлікін.

Присутні згадували Сашка, дякували йому, читали вірші і запалювали свічку на пам`ять про нього.

– Як тільки ми дізналися про загибель Олександра, одразу ж вирішили, що наша школа повинна вшанувати  пам’ять про нього, – розповідає директор школи №5 Петро Поврозник. – Тож сьогодні ми відкриваємо меморіальну дошку. А наші дев’ятикласники працюють над фільмом про життя Сашка. Першого вересня у всіх класах перший урок буде присвячений пам`яті Олександра. Дякую батькам за те, що виховали такого сина.

Під час урочистостей зателефонував побратими Сашка з передової Михайло Собків.

-Сашко не боявся, він був надзвичайно сміливий, – розповів у телефонній розмові побратим із 128-ої бригади. – Він загинув під ворожем вогнем, коли діставав гранати, щоб прикрити товаришів, які сиділи в окопах без боєприпасів. Сашко був справжнім патріотом, Україна була в його серці. Сашко дуже любив готувати. Все робив з величезним захопленням. Йому з дому передавали спеції, і він нам готував різні смаколики. Мріяв з часом відкрити власний ресторан. Зараз, коли його вже немає з нами, ми вважаємо його своїм янголом-охоронцем… Він з нами на броні, біля прицілу гармати, за обіднім столом… А також він охороняє Україну, адже він віддав за неї своє життя…

Коментарі вимкнені.