Ми просто просуваємо ідею україномовного гумору по всіх можливих і неможливих напрямках! – Вар’яти Сергія Притули відсвяткували 5-річчя у Тернополі

Вчора нам (“Вар’яти-шоу”) стукнуло 5 років. Святкували виступом у Тернополі. Переаншлаг. Ми не маємо телеверсії, у нас немає покровителів з когорти “властьімущіх”. Ми просто 5 років просуваємо ідею україномовного гумору по всіх можливих і неможливих напрямках! Той факт, що ми існуємо вже 5 років, говорить тільки про те, що ми робимо свою роботу правильно, що наш гумор є конкурентноздатним і на нього є попит!
Сьогодні на сцені нас було 6-ро: 4 актори, гітарист і я, в ролі конферансьє.
5 років тому нас було в 2 рази більше. Але життя – штука примхлива. Обставини беруть верх. Хтось йшов з шоу сам, когось я попросив. Проте… хочу подякувати усім, хто був у “Вар’ятах”, незалежно від того, скільки часу провів на сцені пліч-о-пліч зі мною!
Франківські “батяри”, Костя “Кот” з Чернівців, Коля Кутуньйо з Ізяслава, Рома Гапачило зі Львова, Міша Муха і Юра Бадзян з Тернополя!
Хлопці, Ваш вклад у становлення і просування нашого шоу є неоціненним! Все те, що ми зараз пожинаємо у вигляді всеукраїнського туру, перспектив гастролів по Європі та Пн.Америці – це наслідок Вашої праці! Щиро дякую кожному з Вас за день, рік, роки, проведені у “Вар’яти-шоу”!
Тернополю подяка за те, що в наш День Народження ми бачили переповнений зал-“тисячник” з доставними рядами і людьми в проходах.
На фото – щасливе песеня:). Хтось колись вирішив, що мужчинам дарувати квіти – це моветон. Але,чорт забирай… як це приємно!!! Дякуємо щиро! Повернемось восени!
Ну і… рухаємось далі, попереду ще 18 концертів! Вар’яти їдуть до Вас!!!
29.05 Львів
30.05 Львів
31.05 Івано-Франківськ
1.06 Луцьк
4.06 Коломия
5.06 Долина
6.06 Бурштин
7.06 Жовква
10.06 Славута
11.06 Нетішин
12.06 Ужгород
14.06 Калуш
17.06 Староконстянтинів
18.06 Шепетівка
19.06 Волочиськ
20.06 Дубно
21.06 Чортків
25.06 Вінниця

Сергій Притула – офіційна сторінка

Коментарі вимкнені.