Запишись у тернопільську бібліотеку №5 – отримай у подарунок 2 книги

У бібліотеці №5 для дорослих, яка знаходиться по вул.Злуки, 33 проходить акція з 20.12.12 – 2.02.2013 р. Гаслом якої є: «Шануй той, край де серця рідна пристань».

Зазвичай люди звикли, що бібліотека просить подарувати їм книги, а цього разу ми знайшли меценатів, які погодились долучитись до нашої акції. І дякуючи усім спільно вирішили прийти до наших читачів з духовним «зерном»… Користувачам, які запишуться в бібліотеку протягом місяця будуть подаровані 2 книги – « Пам’ятка з Зарваниці» та «Бог. Церква. Україна».

 – Оскільки не кожна родина має можливість поїхати до святих місць у Зарваниці, через певні труднощі… вона може ознайомитись з її пам’ятками у подарованій книзі. Мені і моїм колегам по роботі не байдужа доля України, молоді і нашого працьовитого, співучого народу. Ми недаремно вибрали пріоритетним напрямком роботи нашої бібліотеки є пропаганда духовної спадщини України та народознавства, спрямована на відродження, збереження звичаїв, традицій в українських родинах, –  розповідає ініціатор акції  провідний бібліотекар Козелко Світлана.

Бібліотека працює з 10.00 -18.00. Вихідний день субота.

Новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.