Тернопіль цього року був в епіцентрі найжорстокіших подій

Найбільший резонанс завжди викликають злочини проти життя і здоров’я людей. Шумщина, Чортківщина, Козівщина, Бережанщина, Підволочищина, Підгаєцький, Гусятинський райони й Тернопіль цього року були в епіцентрі найжорстокіших вчинків, – розповів газеті “Вільне життя” начальник обласного управління внутрішніх справ, генерал-майор міліції Віктор САК.

Зловмисники позбавляли життя родичів, знайомих, співжителів, сусідів. І ставалося таке в основному тоді, коли винуватці перебували в стані алкогольного сп’яніння та через побутові негаразди. Найгарячішим у цьому плані був останній місяць осені. За тиждень тернопільські міліціонери розслідували три вбивства.

Жорстоку розправу над пенсіонеркою із села Крогульці Гусятинського району вчинив її внучатий племінник. Нетверезий молодий чоловік прийшов вимагати в родички гроші на спиртне. Відмова коштувала старенькій життя. Стан алкогольного сп’яніння, як обтяжуючу обставину, буде враховано й при винесенні вироку жителям обласного центру та Бережан. Двох раніше суджених осіб затримали за підозрою у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілих, – розповідає Віктор САК.

Коментарі вимкнені.