Заступник посла Чеської Республіки купив на тернопільському благодійному аукціоні блокнот

У ТНЕУ 10 вересня 2014 року відбулася благодійна ярмарка. Професорсько-викладацький колектив, працівники та студентство ТНЕУ ніколи не залишаються осторонь подій, які вирують у державі. Ця зустріч не була винятком, адже відбувся благодійний ярмарок та аукціон на підтримку військових Тернопільщини, які беруть участь у бойових діях в зоні АТО.

Ярмарок розпочався о 12.00 годині. Студенти пропонували гостям солодощі, кулінарні цікавинки, а також твори мистецтва: вишивки, картини, творчі композиції, прикраси та багато іншого.

О 12.30 годині розпочався аукціон. Лоти для заходу презентували ректор, проректори, декани, завідувачі кафедр, керівники структурних підрозділів, колективи, викладачі та працівники. Серед 88 представлених лотів були картини, ікони, книги, цінні статуетки, ручки від проректорів та деканів факультетів, закордонні сувеніри, фотографії футболістів із автографами, м’ячі з автографами ветеранів команди «Динамо», шоколадні годинники, вироби з бісеру, телескопічна вудка, запрошення  скуштувати справжню солянку у приміщенні кафе «Ізюминка» та багато інших. Також в аукціоні взяв участь заступник посла Чеської Республіки в Україні Павел Бучек. Він був у захваті від проведеної акції і навіть викупив лот – блокнот від ректора ТНЕУ.

Аукціон перевершив всі очікування, ціни зростали щосекунди й викликали активний рух та жваві обговорення.

Продаж лотів чергувався із виступами творчих колективів ТНЕУ, які презентували нові патріотичні пісні Алли Бінцаровської.

Результат благодійного ярмарку та аукціону перевершив сподівання – 21 136 гривень! На виручені кошти будуть придбані медичні препарати, що допоможуть врятувати життя нашим бійцям.

Коментарі вимкнені.