Завтра перекриватимуть дорогу біля аеропорту Тернополя

Як повідомляють представники трудового колективу дочірнього підприємства “Тернопільський облавтодор” ПАТ “ДАК “Автомобільні дороги України”, на їхньому підприємстві склалася складна фінансова ситуація внаслідок заборгованості   за виконані роботи в червні-вересні 2018 р. Йдеться про понад 22 млн грн.

— В умовах гострого недофінансування з державного бюджету й відсутності ліміту  дорожники області продовжують виконувати роботи з забезпечення безперебійного та безпечного проїзду по дорогах Тернопільської області, — зазначив голова об’єднаної профспілкової організації працівників шляхових господарств Петро Табака. — Однак, щоб зберегти робочі місця та трудові колективи з травня 2018 року змушені працювати за скороченим режимом роботи — 2-3 дні на тиждень. Заборгованість з виплати заробітної плати з нарахуваннями за червень-вересень поточного року становить, станом на 17.10.2018р., понад 16 млн грн. Під загрозою виконання заходів по підготовці філій до зими.

Відповідно до Постанови розширеного засідання профспілкового комітету Тернопільської об’єднаної профспілкової організації працівників шляхових господарств, завтра, 25 жовтня, буде проведено акцію протесту в вигляді вуличних протестів на автомобільній дорозі М-12 в районі аеропорту Тернополя. Тривалість акції — з 10:00 до 12:00 год.

Коментарі вимкнені.