Збірна тернопільських рятувальників перемогла в боротьбі… з самбо

28 листопада у Тернополі, на базі клубу «Галицькі леви» відбулась особисто-командна першість громадського об’єднання «Тернопільська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» з боротьби самбо, за програмою «Динаміада-2018». У змаганнях взяли участь 5 команд, представлених спортсменами з числа працівників правоохоронних та інших спеціальних служб області. 18 учасників, демонстрували свою силу та спритність, виборюючи першість у 7 вагових категоріях.

Представники збірної пожежно-рятувальної служби показали достойні результати. Зокрема, в особисто-командному заліку, начальник караулу 11-ї ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Роман Мізюк, виборов перше місце у ваговій категорії до 62 кг, провідний інспектор Підволочиського районного відділу лейтенант служби цивільного захисту Юрій Роговський переміг у ваговій категорії до 74 кг, у ваговій категорії до 82 кг кращим став начальник караулу 4-ї ДПРЧ старший лейтенант служби цивільного захисту Микола Іванах, а першість у ваговій категорії до 100 кг у заступника начальника 12-ї ДПРЧ майора служби цивільного захисту Олександра Федьківа.

У підсумку, Збірна Управління ДСНС України у Тернопільській області посіла перше загальнокомандне місце. Другу та третю сходинки п’єдесталу зайняли представники Управління Поліції охорони та Нацгвардії України, відповідно. Переможців та призерів нагородили кубками, грамотами та дипломами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Вітаємо команду рятувальників із заслуженою перемогою!

Image00001.jpg Image00003.jpg
Image00006.jpg Image00007.jpg
Image00008.jpg Image00010.jpg
Image00011.jpg Image00014.jpg
Image00016.jpg

Коментарі вимкнені.