Жахлива аварія на Тернопільщині: в день весілля загинув батько та братова нареченої (фото)

6 жовтня двоє людей загинули в аварії біля села Нижчі Луб’янки за 25 км від Тернополя. Водій ВАЗ 2106 порушив правила обгону, – повідомляє “20 хвилин”.

– То була страшна аварія. Увесь перед “шістки” знесло від удару з “джипом”, – розповідає очевидець Василина Козак. – Мені аж недобре стало, коли побачила загиблого, море крові…

Над молодою жінкою, яка теж загинула, за словами очевидиці, плакала і кричала старша жінка, вочевидь, – родичка.

Про цю подію пише читач написав на сайті “20 хвилин”:

“В селі Нижчі Луб’янки під час ДТП 6 жовтня загинув батько нареченої і молода дружина його сина. Трохи більше року щасливі батьки гуляли на весіллі сина, дочекались внука. А сьогодні мала відбутись ще одна радісна подія – весілля доньки… Не відбулось. Загинув батько нареченої, а також його молода невістка, якій не було ще й 20 років. Хлопчик, якому лише 9 місяців, залишився без мами… Він ще і не встиг сказати “мамо”, а вона вже цього і не почує. Він не зрозуміє, чому матуся його покинула, чому не приходить, чому залишила самотнім… Але вона точно буде оберігати його з небес! Вічна їм пам’ять… Боже, не роз’єднуй батьків і дітей! Чому це янголятко мусить страждати? За що?”

Аварія сталася приблизно в обід.

– Водій ВАЗ 2106, обганяючи ВАЗ 2109, виїхав на зустрічну смугу. Результат – зіткнення з “джипом” Mitdubishi Pagero, – розповів старший інспектор Державтоінспекції Микола Лецкалюк. – Загинув чоловік – водій “шістки”, і молода жінка.

Ще тривають слідчі дії, але, за попередньою інформацією, як каже пан Лецкалюк, водій “шістки” порушив правила обгону. За таке, згідно з частиною другою ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення дають 425-510 грн штрафу.

До слова, порушення правил обгону серед водіїв Тернопільської області – типове, повідомляють в обласній ДАІ. Так, від початку року і до 1 жовтня співробітники ДАІ зафіксували 1683 таких порушень.

-1 thoughts on “Жахлива аварія на Тернопільщині: в день весілля загинув батько та братова нареченої (фото)

  • 10:55 | 10.10.2012 о 10:55
    Permalink

    обганяти 2 машини – це теж модно?????????

Коментарі вимкнені.