Зірка світового джазу Девід Фрізен цієї п’ятниці виступатиме у Тернополі

0bglz6baiagЗима у Тернополі розпочнеться 2, 3 та 4 грудня разом з міжнародним джазовим фестивалем JAZZBEZ. 2 грудня у програмі передбачено виступ двох колективів.

BUDNIAK BAKOVSKY INTERMEDIUM QUINTET (PL/ CUB/ UKR)

Квінтет, заснований амбітними молодими музикантами Пьотром Будняком і Тарасом Баковським, несе свіжий струмінь європейського джазу. Їх музика – це сучасний джаз, що поєднує різні національні традиції та інспірації з слов’янською музичною енергетикою.

DAVID FRIESEN & ANDREW ARNAUTOV PROJECT (USA-UKR) 

David Friesen – американський джазовий басист, зірка світового джазу. Фрізен є одним з двох чи трьох басистів в світі, які самостійно можуть утримувати аудиторію під час сольного концерту. Ендрю Валентайн (відомий Україні як Андрій Арнаутов) – американський та український джазовий виконавець, продюсер, композитор, віртуозний джазовий басист. harg4amib3k

Також у програмі: Skicki-Skiuk (PL), Carlos López – Letters From København (ES/ SWE/ PL), Karnas-Gnydyn Quartet (PL/ UKR) та Sisters in Jazz (USA/PL/JP/SWE/ІT). Всі концерти відбудуться у Драмтеатрі.

Квитки у касі Драмтеатру, ЦУМі та на сайті Gastroli.ua

Генеральний партнер фестивалю – пивоварня «Опілля».

Офіційний партнер – компанія «Агропродсервіс» та партнери фестивалю – салон шкіри та хутра Ferrizo та спортивно-розважальний комплекс «Каруна».

kitcqhoeahs

Коментарі вимкнені.