Зірковий тернополянин Віктор Павлік встановлював рекорд за єдність України

1 травня у Черкасах встановили рекорд на знак єдності України. Так, чотири тисячі мешканців і представники усіх областей країни присіли 25 разів – по разу за кожну область. Був серед “рекордсменів” і наш земляк, відомий співак та музикант Віктор Павлік. 

– Це було не важко, проте враження якнайкращі – така велика кількість народу на площі, – розповів “Погляду” Віктор Павлік. – Мене запросили долучитися і я вирішив, що подія цікава, то чому б не підтримати. Адже разом ми – велика сила. Єднання – це круто!

До слова, 1 травня у Черкасах встановили рекорд України із одночасного колективного присідання такої кількості людей, повідомили “Радіо Свобода” представники Книги рекордів України, які й зафіксували досягнення.

Кожну область представляв один відомий земляк. Здебільшого це були спортсмени і артисти: Сімферополь представила Злата Огнєвич, Полтаву – Олег Кензов, приймали участь у акції і гравці ФК “Маєстро”, Житомир представив Валерій Харчишин, Тернопiль – Вiктор Павлiк, Луцьк – Сашко Положинський, Донецьк – Олексій Кузнецов.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.