Знайомство депутатів міської ради з Генеральним планом Тернополя: подія чи її імітація?

Навколо Генерального плану м.Тернополя точиться  багато розмов, суперечок, дискусій на предмет відповідності відкритих для публічного доступу креслень тим, які були затверджені сесією міської ради.  Чимало громадських активістів звинувачують міську владу у тому, що до Генплану тихо, не публічно і – головне – незаконно внесені  значні зміни.

Депутатів  фракції  «Народний контроль» у міській раді, які мали намір ґрунтовно обговорити основний містобудівний документ,  запросив на зустріч головний архітектор міста В.Бесага.  Проте, у призначений час 18 травня замість головного архітектора  до депутатів прибув чиновник  управління містобудування, архітектури і кадастру, який намагався пролити світло на спірні місця на Генплані, але депутати хотіли почути про зміни і плани у головному міському кресленні безпосередньо від В.Бесаги .

Про цю ситуацію розповів голова фракції «Народний контроль» Володимир Бліхар.

«Той факт, що головний архітектор міста В.Бесага не знайшов можливості зустрітися з депутатами міської ради,  щоб відкрито відповісти на наші предметні запитання, говорить про неповагу до народних обранців, небажання головного архітектора виконувати свої безпосередні обов’язки. Ми вважаємо, що громадськість повинна бути ознайомлена зі змінами до генерального плану, планами на майбутнє. Це потрібно у першу чергу для того, щоб зняти соціальну напругу і працювати прозоро та публічно, як цього вимагає сьогодення. Фракція «Народного контролю» подасть свої зауваження та пропозиції до Генплану у встановленому порядку. Адже тепер, після  так званого обговорення спірних питань, пов’язаних із Генпланом, у депутатів  фракції «Народного контролю» залишилося більше питань, ніж відповідей», – стверджує В.Бліхар.

Депутат наголосив на тому, що місто має мати дієвий Генеральний план, щоб бути інвестиційно привабливим,  щоб кожен із його мешканців розумів, у якому напрямі Тернопіль розвиватиметься.

 

Коментарі вимкнені.