Зухвалий злочин у Збаражі

Сліпа та хвора українська феміда повернула Збаражу недобудований будинок культури. Тепер, то точно, Збараж заживе культурним життям (фото відсудженого БК додаються). Правда, за зруйнований будинок Збаразька РДА має ще гроші заплатити, але ж головне, що споруду відсудили…

Свого часу приміщення булу незавершене, а зараз воно розібране та розпродане. Харківські “дєлки”, ще 2006 року, за неповних 280 тисяч купили незавершений будинок культури з умовою завершити будівництво. Сесія райради дала “добро” і без аукціону приміщення продали. Проте, харківські підприємці (ПП “РКС”, яке зараз перебуває у стані ліквідації), сплативши лише 125 тис. грн. навіть і не планували щось завершувати, а вирішили все розпродати на будматеріали.

Поки судилися — усе розібрали і більшу частину продали. Свого часу ми і до МВС зверталися, що БК розбирають, і просили втрутитися прокуратуру, райраду, РДА… Усі вони надіялися на суди, а поки судилися — хлопці стаханівськими темпами розбирали БК, а тепер щей РДА має повернути сплачені кошти.

Особливе “дякую”, за таку вигідну для міста угоду, вартує висловити тодішньому голові райради Маценку та начальнику відділу культури Гафтковичу.

Роман Напованець

Comments are closed.