Зустрічайте новинку!

Toyota1

У Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс» вже відкрито попередній прийом замовлень на нову Toyota Corolla – один із найпопулярніших автомобілів у лінійці Toyota. Новий автомобіль Corolla отримав більш престижний зовнішній дизайн.

Новий седан Toyota Corolla представлено у прогресивнішому дизайні. Було проведено рестайлінг автомобіля, щоб ще більше підкреслити елегантний екстер’єр, який включає тонку верхню радіаторну решітку, нові світлодіодні фари*, змінений передній бампер із великою нижньою решіткою, а також хромовану накладку, що з’єднує блоки задніх світлодіодних фар** та додатково підкреслює ширину авто.

В нової моделі з’являться три нові кольори: елегантний та глибокий сірий металік, яскравий та динамічний червоний, а також благородний коричневий металік.

Нововведення торкнулися і функціональних властивостей автомобіля: вперше в Corolla – підігрів керма**; кольоровий мультиінформаційний TFT- дисплей 4.2″** на панелі приладів; збільшений до 7″ кольоровий багатофункціональний сенсорний дисплей мультимедійної системи Toyota Touch 2 із 6 динаміками та сенсорними клавішами**, що відтепер за дизайном нагадує планшет.

Аспекти безпеки також зазнали вдосконалень, що проявилися у вигляді системи стабілізації автомобіля – VSC**, протибуксувальної системи – TRC**, бічних захисних шторок для передніх та задніх пасажирів*.

Новий автомобіль Toyota Corolla буде представлено в офіційному дилерському центрі Toyota у серпні 2016 року.

Детальнішу інформацію дізнавайтеся у Тойота Центр Тернопіль, що по вул. Микулинецькій

http://www.kristal-motors.toyota.ua/

https://www.facebook.com/toyotaternopil.com.ua

https://www.instagram.com/toyotaternopil/

– Для комплектації Style.

** – Для комплектацій Active та Style.

 

Коментарі вимкнені.