Чому ініціатива Романа Навроцького про закордонні відрядження є суперова

Нещодавно ми писали про те, що депутат тернопільської міської ради Роман Навроцький повідомив про намір створити постійну робочу групу (на чолі з міським головою) по формуванню складу закордонних делегацій міської ради.

Але як виявилось, хороші ініціативи тернопільських депутатів не дають комусь спати. Так  у тернопільських ЗМІ з’явилась інформація, що ідея Романа Навроцького абсурда. Із зазначених причин – з міського бюджету зростуть видатки на закордонний туризм чиновників і депутатів та вплив депутатів на формування закордонних делегацій призведе до чисельної присутності тих же депутатів у складі делегацій.

Спростування цим заявам є досить простим. По-перше, бюджет ніколи не ніс фінансове навантаження, коли  у складі делегації був депутат по тій причині, що на нього міська рада не оформляє закордонне відрядження. А ось якраз чиновники їдуть за кошти міського бюджету. Тому, якщо за кордон їздитимуть депутати,  то тернопільський бюджет буде зекономлений.   І, по-друге,  делегації будуть логічні і збалансовані. Адже  ненормальним є те, що до Тернополя їдуть депутати з інших країн, а з Тернополя їдуть найчастіше чиновники.

Коментарі вимкнені.