Чи на цей раз тернопільська поліція на чолі з Олександром Богомолом теж буде “сліпа”?

Депутат тернопільської міської ради Іван Сороколіт 1 серпня подав в поліцію чергову заяву про злочин щодо перешкоджання депутатській діяльності.

 • Не варто надіятись, що в Тернополі працюватиме Закон і дотримуватимуться права людини, якщо депутат міської ради не може попасти на сесію. У присутності поліції і під об’єктивом телекамер.

  Діло не в фактичній присутності кількох депутатів на сесії. Це дрібниці.
  Діло в реакції (її відсутності) на такі події з боку правоохоронних органів.
  За усі ці місяці вистави “зрадник здай мандат” нас окрім як після першого перешкоджання жодного разу не запрошували для дачі свідчень.

  Зважаючи на відсутність критики в сторону міністра МВС Авакова з боку партії “Свобода” – “дивна” поведінка місцевої поліції наводить нас на певні підозри якоїсь домовленості.

  Зате дана ситуація стала добрим каталізатором для виявлення усіх хвороб влади. Стала його маркером. Ситуація більш сумна ніж можна було подумати.

  Але правильний діагноз – це вже важлива складова подальшого складного і, ймовірно, довготривалого лікування.
  Поінформований – озброєний, – пише депутат у мережі Фейсбук.

Нагадаємо, 28 липня вкотре перед дверима Тернопільської міської ради відбулися сутички. В черговий раз партія ВО «Свобода» не пустила на сесію депутатів Івана Сороколіта, Романа Навроцького та Ігоря Турського. Журналіст “Погляду” зауважив, що підтримку «Свободі» надала поліція, начебто розмежовуючи дві сторони.

Коментарі вимкнені.