Хто “підсовує” тернопільському меру Сергію Надалу Ольгу Шахін?

Так звана “громадська активістка” Ольга Шахін знову взялась захищати тернопільсокого мера Сергія Надала.

Днями в Тернополі виник конфлікт між депутатами міськради та ГО “Підлприємці Галичини”. Останнім не сподобалося, що народні обранці пропонують внести корективи у проект рішення міського голови Тернополя «про автоматичне продовження (без постійних сесійних голосувань) оренди на землю фізичним та юридичним особам, які добросовісно орендували землю, нічого не порушували, вчасно платили».

Зокрема голова земельної комісії, депутат Андрій Шкула, як і більшість інших  народних обранців ради, погодився, що ініціатива Надала – є дуже хорошим кроком до боротьби в тому числі із корупцією.

Та разом з тим, аби нововведення діяло як годинник, запропонував внести до нього певні корективи. Саме це і не сподобалося вище згаданій ГО, керівником якої є Ольга Шахін. Остання навіть звинуватила депутата у впровадженні  так званого «харківського сценарію на чолі з Добкіним-Кернесом”.

Можливо, якби такі заяви робив ВО «Автомайдан» чи «Самооборона», їх можна було б розцінювати як ґрунтовні та щирі. В даному ж випадку заступилась за ініціативу міського голови та, яка і сама стабільно та гучно «влітала» у земельні скандали.

Інвестиційна «халява»

Для громадськості пані Ольга Шахін стала відомою, коли почали забудовувати привокзальний майдан. Тоді вона відстоювала позицію міської ради і щедро роздавала коментарі в пресі звинувачуючи Самооборону Майдану, Автомайдан, Спілку Архітекторів та інші громадські організації в нищені приватного бізнесу. Після цього інциденту пані Ольга почала любити Тернопіль за бульвар «Данила Вишневецького», а потім взяла і проголосувала за Сергія Надала.

Взагалі пані Шахін має досвід захищати як чужі незаконні інвестугоди, так і власні, не менш сумнівні, через що неодноразово потрапляла в епіцентр скандалу.

Зокрема, через інвестпроекти, які реалізовувала її родина. До прикладу, будівництво медичного центру, який знаходиться на вул. Купчинського (неподалік онкодиспансеру, де Шахін планувала орендувати приміщення). Тоді без погодження головного лікаря міської лікарні №2  частину ділянки лікувального закладу було вилучено та передано під будівництво нового медичного центру. Соціальний пакет від цього проекту місто отримано мінімальний: кілька пластикових вінок, викладену бруківкою доріжку та інвентар для лікарні.

Ворог усіх гуртожитків?

А не так давно активіста “засвітилася” у скандалі на Текстильній,2.  Мова йде про мешканців гуртожитку, які проживають за цією адресою. Так кілька місяців люди не могли приватизувати своє житло. Виконавчий комітет міської ради не підтримував проекти рішень стосовно приватизації кімнат, посилаючись на звернення громадської організації «Оберіг», яку також очолює пані Шахін.

Остання начебто виявила порушення будівельних норм і звинувачувала мешканців у тому, що внаслідок перепланування тернополяни приєднали до власних кімнати площі загального користування. Хоча жодних ухвал суду про неприйняття рішень по приватизації в даному гуртожитку не приймалось.

Тобто, міській раді ніщо не заважало допомагати людям у приватизації їх кімнат. Врешті, ГО «Оберіг», який курує пані Шахін, настільки стурбувалась «долею» кімнат, що  відобразила свої «припущення» у суді, який успішно програла.

«Обласна» скандалістка

А буквально місяць тому Ольга Шахін знову «відзначилась».  Так, у Тернопільській обласній раді відбувся конкурс з надання в оренду майна комунального власності. Тернопільський підприємець, а заодно і громадська діячка, Ольга Шахін, відома завдяки своїм фото на бігбордаг перед виборами у 2015 році, претендувала одразу на два об’єкти. Обидва знаходилися у обласному онкодиспансері. Перший надавали в оренду для розміщення пункту для збору біологічних матеріалів. Інший – для розміщення УЗД-кабінету.

Однак під час розгляду конкурсних пропозицій члени комісії виявили невідповідність у документах. А саме довідка з органів податкової служби була протермінована.

Це стало підставою для того, що Шахін зняли з конкурсу. Очевидно, це не сподобалося підприємцю, тому вона вступила в дискусію з одним із членів конкурсної комісії. Такий сплеск зневаги на свій рахунок обласні керманичі запам’ятають на довго… Ба більше! В кулуарах облради і до нині згадують «не злим тихим» скандальну конкурсантку…

Обізнані тернополяни уже знають, що там, де з’являється прізвище «Шахін» – чекай схем та махінацій.  Та, мабуть, міський голова Тернополя Сергій Надал досі не вкурсі про сумнівну репутацію голови  ГО «Підприємці Галичини». В іншому випадку, очільник Файного міста мав би засмутитись, що з такого розмаїття активних та чесних громадських  організацій Тернополя, його ініціативу підтримала і так яро захищає виключно Шахін. 

Такої реклами не побажаєш навіть ворогу. 

ЛТДейлі

Коментарі вимкнені.