Міський голова Тернополя Сергій Надал видав юридичне розпорядження, яке неможливо виконати

Міський голова Тернополя Сергій Надал видав юридичне розпорядження, яке неможливо виконати.

А саме розпорядження про звільнення з посади директора комунального підприємства “Тернопіль Інтеравіа” Івана Сороколіта.

Тернопільський мер звільнив Сороколіта, не призначивши в.о. або нового повноцінного директора.

А також доручив йому передати печатку і документи бухгалтеру навіть вказуючи прізвище, який за станом здоров’я вирішив звільнитись.

  • Давати прямі розпорядження бухгалтеру – це взагалі правове ноу-хау.  А зараз до мене, як належно звільненого колишнього директора, в розумінні Сергій Надала, звертаються, щоб я передав печатку. Та передам! Тільки навіщо ви самі себе завели в дурнувату юридично-правову пастку? Пропонуєте, щоб я сам ж порушував видане міським головою розпорядження? Певне хоч тимчасово поновлюйте мене в статусі в.о., щоб я передав конкретній уповноваженій особі від міськради чи новому директору документи та печатку. Але чи воно мені треба? Сергій Надал, щось ваші юристи і радники реально туплять. Та не планую я блокувати чи заважати розвитку підприємства! Хто вам винен, що ви судите по собі і вважаєте, що я маю чинити так як ви б чинили? 🙂 Треба сісти привести все у юридичну відповідність і так,  щоб ніхто нікого юридично не підставляв.  Перестанете намагатись бавитись в підлуваті ігри – телефонуйте. Поки що в Тернополі, – звертається Іван Сороколіт до Сергія Надала.

Коментарі вимкнені.