Незабаром керівний склад тернопільської міськради може суттєво оновитись?

Нещодавно депутат міської ради Роман Навроцький зареєстрував проект рішення керівників депутатських фракцій “Про складання графіку звітів керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Тернопільської міської ради”.
– В регламенті Тернопільської міської ради, в рамках прозорості і відкритості міської ради, є норма про звітування керівників структурних підрозділів. Разом з керівниками фракцій ми вирішили затвердити графік звітувань. Ми не просто будемо заслуховувати керівників, а давати оцінку діяльності підприємства, а також, при необхідності, ставити питання про доцільність перебування керівника на тій чи іншій посаді.
Дякую усім керівникам фракцій Володимир Місько, Андрій Грицишин, Володимир Бліхар, Петро Ландяк, Святослав Півторак за спільну позицію. Хочу також зазначити, що прикладом звіту про свою роботу був звіт директора КП “Тернопіль-Інтеравіа”, мого колеги депутата від ВО “Свобода” Іван Сороколіт на одному з пленарних засідань Тернопільської міської ради, який отримав абсолютну підтримку депутатів, – каже депутат.

Коментарі вимкнені.