Бюджетний процес порушується вже другий рік, – Олег Барна

Протягом другого року бюджетний процес системно порушується. Депутати не дійшли згоди щодо змін до Податкового кодексу, а проект бюджету ще не поданий до Верховної Ради. Про це заявив народний депутат Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Олег Барна в ефірі телеканалу «112.Україна».

«Прийняття бюджету буде зводитись до останніх робочих днів. Депутати, які повірили в це рік тому, зараз не будуть наївні, і вивчатимуть та провірятимуть, вноситимуть свої корективи. Якщо цей процес перейде на другий рік, то краще чітко виправити помилку, ніж потім постійно ловити протягом року наслідки цієї необдуманості. Я дуже сумніваюсь, що цей уряд затверджуватиме питання бюджету на другий рік», – зазначив народний депутат Олег Барна.

«За моєю ініціативою вже є Проект постанови про недовіру уряду та розпочато збір підписів за його відставку. Очолюваний Яценюком уряд є не просто неефективним, а він становить питання загрози для нашої держави. Незамінних людей немає, по всій Україні багато розумних людей», – наголосив політик.

Коментарі вимкнені.