Депутат Володимир Місько про наявність серйозних, системних проблем у Тернополі

Висловлення недовіри головному архітектору міста Тернополя п. В. Бесазі стало індикатором, який засвідчив наявність серйозних, системних проблем у галузі. Так вважає депутат міської ради від Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Володимир Місько. На його думку, звинувачення на адресу посадовця були суттєвими та переконливими, що зрештою визначило результат голосування в сесійній залі.

– Водночас більшість депутатів своїм рішенням вказали на необхідність перезавантаження у структурі виконавчих органів Тернопільської міської ради. Зрештою це нормальна, звична практика для демократичних спільнот, адже в такий спосіб можна підвищити рівень відповідальності високопосадовців перед містянами та надати поштовху для успішнішого розвитку рідного Тернополя.
На мій погляд, голосування депутатів міськради актуалізувало ініційовану громадою дискусію щодо перегляду та неухильного дотримання правил містобудування. Тож позиція депутатів від «Солідарності» – «Блоку Петра Порошенка» чітко відображає настрої тернополян.

 

Коментарі вимкнені.