«Добрий самарянин» дякує виборцям за підтримку

Політична партія «Добрий самарянин» здобула під час виборів до місцевих рад високу підтримку. Своїми голосами виборці вкотре довели, що хочуть бачити у сесійних залах обласних та районних рад чесних депутатів, які працюватимуть на благо громади. Відтак свою прихильність виборці віддали «Доброму самарянину».
Перше місце серед усіх політичних партій взяв «Добрий самарянин» за результатами до Збаразької районної ради. Членів політичної сили підтримало понад 22% виборців. На окремих дільницям підтримка «самарян» перевищувала 70%. Щодо Тернопільської обласної ради то тут політична сила набрала 17,91%.
«Наші виборці добре знають, що «Добрий самарянин» – це молода партія, членів якої об’єднує спільне бажання змінити село, місто, область, країну на краще. Сьогодні перед нами стоїть велика місія – не втратити довіру тих людей, які віддали свій голос за нас, – зауважив голова партії «Добрий Самарянин» Володимир Кравець. – За короткий час «Добрий самарянин» встиг багато зробити. Однак на досягнутому на ми не збираємось зупинятись.
У нашій команді – люди слова, які дотримуватимуться його у і сесійних залах. Після виборів ми не забудемо про свої обіцянки, адже балотувались у депутати аби спільно з громадськістю вирішувати проблеми міста чи села. «Добрий самарянин» намагатиметься одну за одною вирішувати маленькі проблеми, адже з маленьких справ виростає гарний результат, який приведе Тернопільщину до процвітання».

Коментарі вимкнені.