«Психотропний піарщик» вихваляється, що керує Надалом?

Міський голова – Сергій Надал, члени виконавчого комітету міської ради, керівники управлінь та відділів – виконавча влада в Тернополі, так думає більшість людей. Це здавалося б очевидно і зрозуміло, але ні. Це, судячи з ситуації, тільки “ляльки”. За ниточки, схоже, смикають зовсім інші люди, які сидять в тіні.
Чи не найбільший вплив в міській раді, а отже і на керівників, має депутат попереднього скликання Юрій Фартушняк. Кажуть, що по “сумісництву” він розробник схем з дерибану міської землі та комунального майна. Він же керує “Ух радіо”, “редагує” газету “Тернопіль вечірній”, “цензурує” сюжети на ІНТБ та ТВ-4.
Навіть друзі називають його – “Геббельс міської ради”. Щоправда журналістське середовище перейменувало в “Юру Психотропа” (пригадайте чорну кампанію проти ЗМІ, яка пройшла на “Ух радіо” і в якій стверджували що газета про земельні дерибани оброблена психотропною речовиною).
Фартушняк, судячи з усього, причетний до розробки усіх схем і через нього проходять усі інформаційні потоки.
– Навіть сам Сергій боїться Юри, – каже не на диктофон один з представників міської влади. – Надто багато в нього зараз можливостей. Він тримає частину інформаційного ресурсу міста і якщо захоче когось втопити, зробить це дуже просто. Наприклад пустить інформацію, що Сергій Надал їсть дітей. І все, за тиждень місто буде вірити. Тому я б не радив з ним зв’язуватися. В нього очі і вуха всюди де треба. Наприклад нова дружина Юри Наталя Задорожна (колишню дружину з сином він залишив) – призначена начальником оргвідділу міськради. Там є можливість стежити за всім.
Навіть печатку міської ради віддано Фартушнякам на зберігання, про що Надал видав спеціальне розпорядження: “Призначити начальника організаційного відділу ради управління організаційно-виконавчої роботи Задорожну Н.Д. відповідальною за зберігання та використання печатки управління організаційно-виконавчої роботи”.

За Збручем

Коментарі вимкнені.