Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №18. Список та голосування

ОКРУГ №18 (кількість виборців 3660)

Дільниця 611 125 (кількість виборців 1534)
Місце знаходження: Управління соціальної політики Тернопільської міської ради

Вулиці:
Бордуляка
Вертепна
Галицька: 4–28, 30–32, 34
Городна
Дубовецька
Заміська
Збаразька: 2, 4
Квітова
Лисенка
Над Яром
Північна
пров.Галицький

Дільниця 611 126 (кількість виборців 2126)
Місце знаходження: Будинок культури “Залізничник”, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Весела
Вояків дивізії «Галичина»
Шухевича
Тютюнника
Петрушевича
Зелена
Глінки
Коцюбинського: 2–15
Марка Вовчка
Монюшко
Паркова
Шопена

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – Мудра Олена Анатоліївна
22.07.1969 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОКЦТТШУМ, Керівник гуртка, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Тиньо Петро Васильович
09.07.1980 Громадянин України, освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, АН “Тер-консульт” ПП Баглей Р.Р., Директор, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – 

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – 

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Козіцин Максим Олегович
12.03.1988 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Гірняк Тарас Євгенович
21.02.1983 Громадянин України, освіта незакінчена вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Свідерський Юрій Юрійович
06.09.1977 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільська обласна лікарня, Лікар, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – Лобак Мар’яна Русланівна
13.09.1993 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Солідарність правих сил”, Тимчасово непрацююча, місце проживання: Тернопільська область, Теребовлянський район, село Конопківка

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Рогів Христина Юріївна
20.04.1993 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ДОБРИЙ САМАРЯНИН”, Не працює, Безробітна, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Адамська Ірина Євгенівна
04.08.1987 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, ПП “СКІНІЯ”, Бухгалтер, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – 

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – 

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – 

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Дутчак Ольга Михайлівна
29.08.1975 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, Тимчасово не працює, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Попадин Богдан Йосипович
06.04.1964 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, ТОВ ” Навігатор”, Юрисконсульт, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Істеревич Андрій Зіновійович
02.11.1967 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Адвокатське об’єднання “Тернопільська обласна колегія адвокатів”, Адвокат, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Расказов Олександр Юрійович
30.08.1977 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гуртова торгівля, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Різник Олександра Мирославівна
11.06.1976 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Підприємство Тернопільської обласної організації “Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Редакція газети “Наша Батьківщина”, Економіст, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №18

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.