Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №4. Список та голосування

ОКРУГ №4 (кількість виборців 4887)

Дільниця 611 100 (кількість виборців 2401)
Місце знаходження: Школа №9, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Бережанська: 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39
Громницького
Лучаківського: 7, 9
Макаренка: 4–5, 7
Кривоноса: 6, 8

Дільниця 611 098 (кількість виборців 2486)
Місце знаходження: Інститут агропромислового виробництва, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Далека
Лучаківського: 6–6А, 10, 12–12А, 14
Будного: 1–6, 34–50
Тролейбусна

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – Вояк Руслан Михайлович
12.06.1976 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Сила людей”, ТОВ Електровелд, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Білах Іван Богданович
04.05.1964 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ “Видавництво Астон”, Директор, місце проживання: Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Настасів

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – Басіста Вікторія Олегівна
28.03.1983 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський навчально-виховний комплекс №35, Вчитель початкових класів, місце проживання: м. Тернопіль

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – Майструк Олег Петрович
28.06.1982 Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії “Республіка”, Приватне підприємство “Майструк П.А”, технік, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Боднарчук Олена Михайлівна
03.06.1983 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Публічне акціонерне товариство “Перший Український Міжнародний Банк” Відділення №1 м. Тернополя, Старший фахівець сектору, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Крутиголова Петро Григорович
01.07.1967 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Шершун Віктор Вікторович
05.07.1976 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Другого стрілецького батальйону В.Ч. 3002 Національної гвардії України, Командир, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – Мастюх Андрій Павлович
23.03.1978 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство Тернопільської міської ради “Тернопільелектротранс”, Директор, місце проживання: м.Тернопіль

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Деревенчук Василь Васильович
26.04.1987 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ДОБРИЙ САМАРЯНИН”, Підприємницька діяльність, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Лисак Володимир Богданович
17.10.1974 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, Адвокат, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – 

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – 

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – Хархан Іван Дмитрович
30.05.1991 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Царик Ольга Михайлівна
02.09.1974 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський національний економічний університет, Доцент кафедри німецької мови, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Семанишиш Борис Васильович
17.01.1980 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, ДП “Укрветсанзавод”, Заступник Генерального директора, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Крамар Андрій Олегович
01.10.1977 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Громадянська позиція”, ТОВ “СЕ-Борднетце- Україна”, Інженер – будівельник, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Дисевич Сергій Дионизійович
15.11.1976 Громадянин України, освіта вища, член Соціально-Християнської Партії, Приватний підприємець, місце проживання: с. Кобиловолоки, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл.

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Мричко Віктор Володимирович
20.09.1961 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, Керівник інформаційно аналітичного центру Тернопільської міської організації партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №4

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.