Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №7. Список та голосування

ОКРУГ №7 (кількість виборців 4839)

Дільниця 611 103 (кількість виборців 2449)
Місце знаходження: Корпус №7 Тернопільського національного педагогічного університету, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Братів Гжицьких,
Виговського: 1–8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Мазепи: 1, 3, 5, 7
Дружби: 1, 3, 5
Яремчука
Петриківська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25–27
Тбіліська
Тісна

Дільниця 611 104 (кількість виборців 2390)
Місце знаходження: Інститут післядипломної освіти, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Виговського: 9–9А, 11, 13, 15, 17, 19–19А, 21, 23, 25–42
Мазепи: 9–13, 15–15А, 17, 19, 23
Достоєвського
Кривоноса: 1, 3–5, 7, 9–13Б, 15–19
Миру: 1А, 2А, 3А, 4А
Петриківська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – Мазур Олексій Юрійович
20.01.1987 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Сила людей”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Копачівський Андрій Іванович
10.06.1993 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – Кващук Ігор Володимирович
26.01.1972 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – Радько Надія Михайлівна
14.02.1977 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Республіка”, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Стадницький Микола Андрійович
13.10.1982 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільська обласна рада профспілок, Заступник голови, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Зайцева Ольга Йосипівна
26.12.1967 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільське обласне виробниче – торгове аптечне об’єднання, В.о. генерального директора, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Присяжнюк Андрій Ігорович
20.07.1984 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – Лемега Олег Васильович
29.03.1953 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство “Дружба сервіс-житло 1”, Директор, місце проживання: м.Тернопіль

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Федунчик Людмила Гнатівна
28.04.1977 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський обласний центр зайнятості, Провідний фахівець з профорієнтації, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Муц Володимир Орестович
20.03.1982 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, ПП “Теребов-лянський шляховик”, Директор, місце проживання: м.Київ

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – Лукін Ігор Володимирович
14.05.1986 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільська міська комунальна стомат. полікл-ка., Лікар Стоматолог- ортопед, місце проживання: м. Тернопіль

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Попків Віталій Павлович
16.03.1982 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ “ЛАТОНА”, Керівник відділу продажів, місце проживання: м. Тернопіль

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – Летягін Ярослав Васильович
29.04.1978 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, ВПК “Україна”, директор, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Ященко Елеонора Михайлівна
23.03.1973 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський національний економічний університет, Доцент кафедри психологічних та педагогічних дисциплін, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Бицюра Леонід Олексійович
07.01.1977 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, Заступник голови, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Кузик Ігор Романович
16.02.1994 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільський Національний Педагогічний Університет ім. В. Гнатюка, Магістрант, місце проживання: Тернопільська обл., Гусятинський р-н, м. Копичинці,

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Мекуш Марія Михайлівна
13.09.1964 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський навчально-виховний комплекс Школа-економічний ліцей №9, вчитель, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Вовчук Наталія Володимирівна
13.04.1985 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Відділ архітектури і містобудування Тернопільської районної державної адміністрації, Головний спеціаліст, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №7

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.