Михайло Головко та Олексій Кайда можуть сісти на п’ять років за пошкодження паркану біля Верховної Ради

У перший день роботи у Верховній Раді 12 грудня минулого року представники кілька сотень киян та представники ВО «Свобода», серед яких і тернопільські нардепи Михайло Головко, Олексій Кайда та Олег Сиротюк взяли участь у радикальній акції і розпиляли частину залізного паркану, яким був  обгороджений український парламент за епохи Януковича.

Тепер прокуратура Києва активно розслідує кримінальну справу за фактом умисного пошкодження паркану під час мітингу.  Наразі проводиться досудове розслідування за фактом скоєння  кримінальних правопорушень, передбачених такими статтями:

194, ч. 1 «Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах»: карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 120 до 240 годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк;

293 «Групове порушення громадського порядку»: карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців;

342, ч. 2 «Опір працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю при виконанні ним службових обов’язків, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві під час виконання цими особами покладених на них обов’язків з охорони громадського порядку»: карається штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років;

345, ч. 2 «Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків»: карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

ДОВІДКА: Паркан навколо Верховної Ради України встановили півтора року тому, його висота – 2 м, довжина – 200 м. Ціна за погонний метр – приблизно 1500 грн.

-1 thoughts on “Михайло Головко та Олексій Кайда можуть сісти на п’ять років за пошкодження паркану біля Верховної Ради

  • 15:59 | 18.03.2013 о 15:59
    Permalink

    Жду ни дождусь когда Сволоту таки ж заставят работать!!! Как они ломать умеют и из своего электората лохов делать мы уже видели.

Коментарі вимкнені.