Найбільше тернополяни скаржаться на незаконне будівництво та корупцію

У Тернополі близько року активно діє громадська приймальня народного депутата Тараса Пастуха. Чимало тернополян прийшли на черговий прийом громадян, що відбувся 3 жовтня, аби отримати допомогу у вирішенні своїх проблем.
«Впродовж 9 місяців було прийнято близько двохсот людей на особистих прийомах. Як результат – направлено відповідні депутатські звернення для вирішення і допомоги людям», – каже Назар Зелінка, помічник народного депутата Тараса Пастуха.
Особистий прийом народного депутата відбувається двічі на місяць. Проте щодня в громадську приймальню Об’єднання «Самопоміч», тернополяни звертаються за порадою юристів чи інших фахівців. Тарас Пастух переконаний: проблеми тернополян можна вирішувати на місці.
«Можна готувати депутатські запити, писати багато звернень, але практика свідчить, особливо з органами місцевої влади, що приходять формальні відписки. Хоча проблеми, з якими звертаються люди, є серйозними: це незаконна забудова, корупція, бездіяльність місцевої влади. Щоб вирішити ці проблеми, потрібно змінити систему, за якою працює нинішня влада у місті”.
Люди, які приходять на прийом, переконані – у “Самопомочі” є однодумці, які допоможуть подолати систему.
«Я думаю, що буде результат, бо Об’єднання «Самопоміч» – це люди, які що сказали, те й виконують. Вони не можуть відтягувати, обманювати. Тим більше, що Тарас Пастух це людина, яка боролася за Україну і буде боротися», – каже тернополянин Василь Болещук.
На позитивні зміни у разі обрання Тараса Пастуха міським головою Тернополя сподіваються інші місцеві жителі, які прийшли на особистий прийом до депутата. «Тарас працював в Бучачі, працював в Тернополі, пішов на передову захищати Україну. То є один з тернопільських патріотів, гідних захисників Тернополя і України в цілому”, – каже Іван Мандрик.
З приходом Об’єднання «Самопоміч» до влади, каже Тарас Пастух, громадська приймальня і далі діятиме, аби бути містком комунікації між тернополянами і їхніми обранцями.
За час парламентської діяльності Тарас Пастух провів 205 особистих прийомів, подав близько 100 депутатських звернень, дві третини з яких стосуються Тернополя. Один з перших депутатських запитів Тараса Пастуха стосувався тернопільського батальйону “Збруч”. Обранець Тернополя зареєстрував 16 законопроектів, вніс майже 400 правок у законопроекти, які розглядались у парламенті.
Законодавчі ініціативи спрямовані на підвищення обороноздатності України, захист військовослужбовців, посилення контролю за використанням бюджетних коштів, соціальний захист населення. Пріоритетним у парламентській діяльності є вирішення проблем Тернополя, виборці якого довірили мандат депутата.

Коментарі вимкнені.