Нардеп Олег Барна знову розійшовся…

Нардеп з Тернопілля від партії “Блок Петра Порошенка” Олег Барна  у мережі Фейсбук розкритикував політичні сили, які висловились проти прийняття змін до Конституції України. Найбільше попало, звичайно, “свободівцям”:

  • чому «Свобода» не думала про державну зраду, коли їх міністр оборони Тенюх здавав Крим, Донбас у березні-травні 2014р), і як «допомагали» будувати країну інші їх міністри Махніцький, Швайка тощо., чому не подумало керівництво «Свободи» про наслідки публічного побиття у березні керівника держтелерадіо із викладенням в інтернет, що спричинило негативне ставлення світової спільноти та однією з причин гальмування санкцій проти Росії, чому не подумали, коли заявили про статус державної мови, що було однією з причин піднесення сепаратизму в Криму, чому їх депутати в Тернопільській обласній раді, Борщівській районній блокують роботу, ігноруючи засідання, або не голосують за волевиявлення самих громад, позбавляючи їх великих коштів на регіональні програми розвитку. Як блокуючи вивіз сміття з Тернополя на полігон у с. Васильків (нібито не законний полігон, підбурюючи людей) побудували виборчу компанію своєму ставленнику, котрий туди само продовжує 5рік вивозити сміття. Хто дав право цим політичним аутсайдерам вирішувати долі людей. Досить, докерувалися в Західній Україні, що навіть люди не проголосували, то навіщо паскудити продовжуєте.
  • – гадаю цікаво буде знати прихильникам Ляшка, що у 90-х роках Їх «кумир» був суджений за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах, що їх кумир, будучи журналістом поширював неправдиву інформацію, зводячи наклепи на людей (що пригодилося вже у його політичній кар’єрі).Чи може про зраду було б заговорити п.Ляшку під час свого відпочинку в Італії, коли бійці гинуть на Сході країни, чи про торги за посади в Кабміні. -Можливо Ю.Тимошенко було подумати про зраду країни, тоді коли вона ровалювала помаранчеву коаліцію, коли вона ганила Ющенка (а тепер і Порошенка, мабуть тому, що не стала президентом), коли хіхікала разом із Путіним у Кремлі, коли останній обливав брудом українського президента. Можливо було подумати Леді Ю. про зраду тоді, коли підписувала газові угоди, піднімаючи ціну на газ у 2.5рази, переплачуючи Росії щороку поверх 10млрд дол, за які Путін озброїв армію, а Українську економіку і бюджет опустили на коліна. Чи поцікавитися, чому 19лютого 2014р. з Генпрокуратури були вивезені газові кримінальні справи в Крим а потім у Росію.
  • -дивно, що «самопоміч» появилася в цьому товаристві, але їх негативне ставлення до мажоритарної системи виборів, бажання їх міністра АПК продажу спиртової галузі, перетворення землі в товар та маніпулювання конкурсом на посаду директора «Укрспирту» заставить багатьох задуматися.

Нагадаємо, що 1 вересня, Олег Барна напав на нардепа від фракції Радикальної Партії через позицію партії щодо змін до Конституції.

Коментарі вимкнені.