Нардеп від “Батьківщини” вважає, що галичани не люди

Член ВО «Батьківщина» та відомий у Рівному бізнесмен Валентин Королюк на Дні міста у Дубні уявляв себе казковим Котигорошком і великим садівником

«Що в тверезого на умі, те у п’яного на язиці», – каже народна мудрість. Підтвердженням цієї істини стали словесні перли від опозиційного нардепа Валентина Королюка, який представляє виборчий округ №154. Парламентар, член ВО «Батьківщина», та відомий у Рівному бізнесмен (родині належить частина речового ринку та ресторан «Магнат»), на Дні міста у Дубні уявляв себе казковим Котигорошком і великим садівником. А ще, відкрито зізнався у етнічному шовінізмі – бо не вважає галичан навіть за людей!

25 серпня містечко Дубно відзначало своє День народження. Засвітитися в центр округу приїхав нещодавно обраний до парламенту депутат Валентин Королюк. Нагадаю, що на виборах він переміг олігарха Данила Корилкевича, який тиждень тому написав заяву про відставку з посади голови Дубенської РДА. Окрилений повним фіаско свого супротивника, пан Королюк, очевидно, добряче хильнув оковитої. Це і розв’язало йому рота під час спілкування з місцевою пресою.

Почав депутат чаркувати ще під час обіду в ресторані «Перлина». Там, до привітального тосту запросили колишнього мера Дубна, сивочолого Едуарда Шубіна. Екс-міський голова, який працював ще за радянських часів, з ностальгією пригадав, як свого часу вулиці містечка прикрашало сорок п’ять тисяч троянд. Але спогади Едуарда Шубіна викликали у депутата Королюка напад неконтрольованого гніву. Проклинаючи радянську владу, Королюк, грубо «закрив рота» поважному гостю на очах у всіх присутніх (в тому числі були присутні і представники іноземних міст-побратимів), та пообіцяв, що тепер сам висадить у Дубно 45 тисяч троянд. Але вже не «комуняцьких», а «демократичних»!..

Та це були тільки «квіточки»… Уже наступного дня на «ю тубі» з’явилося скандальне відео, в якому опозиціонер зізнався у ненависті до однієї з етнічних груп українського народу – галичан. Завітавши на імпровізоване «Свято вареника», Королюк щедро пригощався горілочкою біля кожного дегустаційного стола. От і бовкнув зайве, хоча було видно, що його прес-секретарі дуже нервували. Цитую народного обранця: «Скільки можна з громади кров пити? Прийшов сюда (має на увазі Д. Корилкевича), його прислали совєти, десь звідти, з Галичини. Знаєте, от є таке: «Є погані люди, а є й ще галичани». Прислали його на Волинь, рідну, нашу… Ще совєти…  І він тут кров пив ще з тих совєтськіх часів», – розповідав на диктофони і відеокамери Валентин Королюк.

А далі, виставив себе ще й релігійним ксенофобом, засудивши можливість толерантних стосунків між різними християнськими конфесіями: «На мою думку, коли буть греко-католиком, буть в добрих стосунках з Філаретом, і цілуватися з Варфоломєйом, то це як Змей-Гаринич сказочний…», – не вгамовувався Валентин Королюк. Хоча, перед виборами, Королюк відвідував для агітації не лише православні, а й католицькі церкви. Навіть зустрічався з настоятелем УГКЦ Святославом Шевчуком, з яким у буквальному значенні слова цілувався. Та це були вибори…

У підсумку, опозиційний депутат, зізнався журналістам, що він уявляє себе Богатирем (ну майже Котигорошком!), який все-таки відрубав три голови Змію-Гориничу (тобто Данилу Корилкевичу). Та схоже, побороти «Зеленого Змія» у собі,  Королюку не допоміг навіть мандат депутата Верховної Ради…

Алена Крыничная, korrespondent.net

-1 thoughts on “Нардеп від “Батьківщини” вважає, що галичани не люди

 • 20:26 | 5.09.2013 о 20:26
  Permalink

  А хто Воно? Бидло є бидло, я поважаю “Батьківщину”, але такому бидлу не місце в цій партії.І ящо хтось натовче йому за цей вислів пику, респект тому.

 • 19:56 | 13.11.2013 о 19:56
  Permalink

  За такі образливі етно-релігійні висловлювання цього лисого бика, незважаючи на його депутатський статус, слід притягувати до кримінальної відповідальності!!!
  Ну чим він відрізняється від ригоАнального табачніка чи калєсніченка. Бідлота та й годі!!!

Коментарі вимкнені.