Партія регіонів співпрацює зі “Свободою”- доведено у Тернополі

31 жовтня депутати тернопільської обласної ради нарешті зібрались попрацювати. Так, з перервою у неповний рік, обранці тернополян, на чолі з головою ОДА Валентином Хоптяном (саме так, на чолі з Валентином Антоновичем,  адже без нього у “білому домі” нічого не вирішується) надумали, що досить байдикувати та зібрались у сесійній залі.  Причинами такого нехтування долею Тернопільшини багато хто називає простий піар та підготовку до президентських виборів. Адже те, що “свободівці” вміють домовлятись з Партією регіонів доведено саме на цій сесії. Бо як ще можна назвати майже одноголосну підтримку кандидатури “свободівця” Василя Хомінця на посаду голови обласної ради.

Під час пленарного засідання Валентин Антонович взагалі  заявив, що ця сесія увійде в історію нашого краю. І, не дивлячись на те, що Тернопільщина жила 10 місяців без бюджету, в області ситуація була контрольована – усі галузі фінансувалися, виплати проводилися і край жив не гірше інших. Виникає питання, а для чого нам взагалі ці так звані обранці?

 Юзя Мельник

-1 thoughts on “Партія регіонів співпрацює зі “Свободою”- доведено у Тернополі

 • 21:08 | 5.11.2013 о 21:08
  Permalink

  Питання до такого “мудрого” журналіста: то не треба було щоб обласна рада запрацювала? А де ж ти друже був з своїми ідеями коли вона не працювала? У чому “співпраця” Свободи з Регіонами? Чи Свобода має бити в морду тих, хто голосує за Хомінця? 🙂
  Доречі, той хто уважний – може зрозуміти, що якраз фракція ПР не підтримала Хомінця. А всі інші – дійсно, як не дивно, підтримали.

 • 21:31 | 5.11.2013 о 21:31
  Permalink

  брєд. про яку співпрацю може йти мова, якщо регіонали блокували роботу. аж поки їх не нагнули!

Коментарі вимкнені.