Петро Гадз долучився до 19-ого рейду групи «Схід та захід єдині» та отримав «Волонтерську зірку»


Волонтери групи «Схід та Захід єдині» активно проводять підготовку до чергового рейду групи в зону військового протистояння на сході України. Сьогодні, 21 жовтня 2015, року координатор групи по Тернопільщині та західному регіону України Василь Конько відвідав господарство Героя України Петра Гадза що у Бучацькому районі Тернопільської області.
Про це повідомив прес-секретар волонтерської групи «Схід та Захід єдині» Ігор Крочак.
«Петро Гадз вже неодноразово допомагав нам у підготовці вантажів наших попередніх рейдів сільськогосподарською продукцією зі свого підприємства, – розповідає керівник групи «Схід та захід єдині» Василь Конько. – Хлопцям на передових позиціях що знаходяться у безпосередній близькості до шанців ворога ми довозили і яблука з господарств пана Петра, та іншу продукцію. Зранку, ще вдосвіта 21-го ми рушили на Бучаччину, щоби подякувати Петру Івановичу, та домовитись про підвіз «дарів садів та ланів» для наших захисників у майбутніх рейдах. Пан Петро з розумінням погодився допомогти нам у нашій нелегкій волонтерській діяльності.»
Василь Конько в дарунок за співпрацю вручив благодійнику групи копію сертифікату «Волонтерської зірки». Цю відзнаку волонтери дарують друзям та благодійникам.
«Група «Схід та Захід єдині» завжди пишається, що поряд з іншими волонтерами Тернопілля та України є і її маленька часточка пошанування у цій «Волонтерській Зірці» у Тернополі, і зрозуміло що у допомозі яку ми відвозимо, є і вклад колективу господарства Петра Гадза,» – додав Василь Конько.
Волонтери, завантаживши кілька ящиків яблук на господарстві Петра Гадза, поїхали до Тернополя. Підготовка до чергового рейду йде активним чином.

Коментарі вимкнені.