По Теребовлянському окрузі соціологи прогнозують перемогу Миколі Люшняку

Миколу Люшняка підтримує найбільший відсоток виборців. Про це свідчать результати недавніх соціологічних досліджень, проведених Незажною експертною групою.

Опитування проводилося 1-9 жовтня, всього опитано 2 тисячі респондентів, максимальний розмір похибки становить 2,2%.

На одномандатному виборчому окрузі №166 ЦВК зареєструвала 10 кандидатів в депутати Верховної Ради України. Фаворитом перегонів із підтримкою населення у понад 34,3% став Микола Люшняк. Представник «Блоку Петра Порошенка» на цілих 16% виперив свого суперника.

За його найближчого конкурента, діючого депутата, який на попередніх виборах балотувався від партії «Батьківщина», а цього разу заручився підтимкою «Народного фронту» Михайла Апостола готові віддати свої голоси лише 18,2% виборців.

Третю позицію посів Ігор Джаман. Предсатвнику Радикальної партії Олега Ляшка готові віддати свої голоси 7,2 % вииборців Теребовлянського округу.

Інші кандидати сумарно набирають близько 9% голосів, що суттєво не впливає не результати лідерів рейтингу. Не мають підтримки населення на Теребовлянському окрузі Володимир Пеляк, висунутий політичною партією «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» і самовисуванці Володимир Ковалишин, Елла Малецька, Андрій Михайлівський, Василь Попко, Василь Гудзюк, Михайло Мацієвський. Це свідчить про те, що громадяни не довіряють самовисуванцям, які вже після парламентських виборів можуть таки стати «партійними».

-1 thoughts on “По Теребовлянському окрузі соціологи прогнозують перемогу Миколі Люшняку

  • 16:51 | 21.10.2014 о 16:51
    Permalink

    якесь незрозуміле дослідження… хто проводив? де? чергова замова…

Коментарі вимкнені.