Політичні війни на Тернопільщині: Хоптян посадить Муца?

Орест МуцКолишній голова Кременецької райдержадміністрації Ігор Михальчук був спійманий за хабар у розмірі 80 тис. доларів. Проте наразі він активно співпрацює зі слідством.
Затриманий розповідає, що діяв не самостійно. Його координував та направляв, а часто прямо наказував що і за скільки робити покровитель-діючий народний депутат України. Прізвище цього нардепа тримається у великій таємниці слідства.У ході розслідування, скоріш за все, відкриються нові злочинні епізоди “діяльності” групи корупціонерів,  – пише За Збручем.
Варто читачам нагадати, що у день затримання “намісник президента” Валентин Хоптян у Тернополі говорив про неналежне виконання своїх обовязків головою Кременецької РДА. А сам затриманий є родичем Ореста Муца, який сьогодні діючий нардеп у ВРУ.

-1 thoughts on “Політичні війни на Тернопільщині: Хоптян посадить Муца?

 • 16:10 | 31.07.2012 о 16:10
  Permalink

  не варто було Муца чіпати Хоптяна за дтп. може й б якось порозумілись. бо тепер мститись буде. тим більше що Хоптян зараз на “коні”

 • 18:26 | 31.07.2012 о 18:26
  Permalink

  Дуже хороший приклад того, як “свої пожирають своїх” (тобто “регіонали”). А як у скрутний час такі “патріоти” поставляться до народу України? Віддадуть у найми(Европі, Росії,Китаю – потрібне вставити)чи продадуть в рабство на додачу до українських чорноземів ???

 • 21:00 | 31.07.2012 о 21:00
  Permalink

  цікаво, а яким родичем до муца є михальчук – брат, сват, кум, хто, а то всі родич та й родич, а яка то родина ніхто не каже

Коментарі вимкнені.