День Ланівців ознаменувався благодійністю

Побувавши у багатьох районних центрах і селищах нашої області, Віталій Ломакович досі пам’ятає біди людей, які опинилися у важких життєвих ситуаціях сам на сам із своїми проблемами. Саме тому активіст партії “УДАР Віталія Кличка” започаткував п’ятирічний благодійний проект “Допомогти ближньому”, який спрямований на допомогу неповносправним людям.

Проте благодійна діяльність Віталія Ломаковича не обмежується лише реалізацією вищезгадного проекту. Зокрема під час святкування Дня міста у Ланівцях активісти політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за його ініціативи вирішили долучитися до збору коштів для лікування шестирічного Андрія Плаксюка, який тяжко хворіє і потребує негайної медичної допомоги. Для цього було організовано продаж квасу за акційною ціною. Всі кошти, виручені під час акції, будуть передані родині хлопчика.

Віталій Ломакович переконаний, що чим більше ми будемо небайдужими до чужої біди, тим менше обездолених людей буде у нашій країні. Співчуття і милосердя повинні бути вище політики і грошей.

Коментарі вимкнені.