Політичний скандал у Тернополі – розкол Партії регіонів

Запланована на завтра сесія міської ради може розпочатися із політичного скандалу.
Як стало відомо «Погляду», про свій намір вийти з фракції Партії регіонів мають оголосити четверо депутатів. За нашою інформацією, це можуть бути люди, наближені до екс-нардепа Ореста Муца.
7 квітня виповниться три роки, відколи до влади на Тернопіллі прийшла Партія регіонів. Саме тоді, на зміну «помаранчево-балогівському» Юрію Чижмарю, громадськості області було представлено першого з «регіоналів» – Ярослава Сухого.
Фахівці по-різному називають три роки влади ставлеників Президента Віктора Януковича, але більшість експертів схильні до того, що зовнішня ідилія – лише гарно показана обгортка, насправді ж усередині партії проходила жорстка боротьба за сфери впливу, яка в один прекрасний день може перетворитися в потужний вибух. І, мабуть, цей «прекрасний день» таки настав.

Цементуючою фігурую у Партії регіонів був депутат-мажоритарник, голова фракції Партії регіонів у Тернопільській міській раді, Василь Лукін, що рівновіддалений від різних груп впливу. Однак програш Ореста Муца в боротьбі за посаду голови обласного осередку Партії регіонів, а в подальшому і програш на парламентських виборах, вніс свої корективи в життя цієї партії на Тернопіллі.

Юзя Мельник, Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Політичний скандал у Тернополі – розкол Партії регіонів

  • 13:48 | 23.03.2013 о 13:48
    Permalink

    На Тернопіллі партія, про яку йдеться мова, не є партією, це зброд негідників та пристосуванців, для яких нема нічого кращого та привабливішого за те, що вони витворяють.Муцівська братія чітко викрнує команди свого лідера і це називається рзкол? Нажаль це ніякй не розкол, це політична маячня регіоналів, це ганьба політикам, які на це пішли, це чергова технологія, спрямрвана на пошук можливості для регіоналів залишитися в політиці після краху Партії Регіонів, яка вже зовсім скро стане реальністю на кталт Нашої України Ющенка чи Народної Партії Литвина, члени яких теж напередодні краху цих партій розбігалися по всіх усюдах та катках в надії врятувати себе та своює політичне майбутнє.

Коментарі вимкнені.