Представники «молодіжного крила» «Народного контролю» Тернопільщини включилися в роботу Антикорупційного форуму

У Києві відбувся Другий Антикорупційний форум, участь в якому взяли понад 5 тисяч громадських діячів, політиків та активістів, серед учасників – представники молодіжного крила «Народного контролю» Тернопільщини, студенти Наталія Цаль, Віталій Круцько, Андрій Дзюба, Василь Костюк. Особливістю антикорупційного заходу стало те, що він об’єднав безпрецедентну кількість учасників, що представляють різні громадські організації, рухи і політичні сили.

За словами ініціатора зібрання, голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, основною метою форуму було ініціювати широкий позапартійний рух проти корупції і за реформи.

Активіст «Народного контролю», студентка Тернопільського національного економічного університету Наталія Цаль зазначила, що масштаб форуму, рішучість і енергія учасників вселяють віру в те, що Україна таки зможе позбутися найогиднішої своєї вади, якою є корупція.

«Ми зустріли на форумі величезну кількість розумних, рішучих, цілеспрямованих людей, яким хочеться вірити. Їхній запал передався і нам, а вже здійснені ними конкретні дії з викриття і оприлюднення корупційних ситуацій підтверджують, що корупцію в Україні можна подолати. Якщо в антикорупційний рух включаться різні люди – від студентів до депутатів, то ми справді зможемо змінити нашу країну», – переконана Н.Цаль.

За словами організаторів Форуму, схожі заходи найближчим часом будуть відбуватися у кількох обласних центрах з метою залучення до антикорупційного руху якомога більшої кількості свідомих громадян

Коментарі вимкнені.