«Свобода» на Тернопільщині пішла ва-банк!

Сьогодні у Тернополі відбудеться представлення нового голови ОДА – Олега Сиротюка.

У 2012 році чоловік потрапив до Верховної ради у якості народного депутата від ВО «Свобода» (Олег був у списку партії під 16 номером). І таким чином отримав карт-бланш на п’ять років: висока та стабільна зарплата, пільги та недоторканість. Чому сьогодні нардеп відмовляється від цього заради посади, яка може бути тимчасовою? Всього лише на три місяці. Адже 25 травня в Україні відбудуться вибори Президента України, після чого, зазвичай, відбувається зміна усієї вертикалі влади.

Наймовірніше, найближчим часом слід очікувати оголошення про вибори до обласної ради. Тим більше Олег Сиротюк є співавтором законопроекту  про призначення дострокових виборів. Законопроектом 4137 передбачено проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради 25 травня 2014 року.

На даний час Олег Сиротюк добровільно взяв на себе персональну відповідальність за все, що відбуватиметься на Тернопільщині.

Але нашу область впродовж трьох місяців, напевне, чекають не господарські потрясіння, а політичні. Всі дії «свободівців», ймовірно, не матимуть нічого спільного з економічною стабільності. Все буде робитись на публіку, щоб відновити довіру партії ВО «Свобода» на Тернопільщині. В цьому йому мають допомагати міський голова Тернополя Сергій Надал та голова обласної ради Василь Хомінець. «Свободівці» мають надію, що на цих виборах вони отримають більшість, тоді Олег Сиротюк стане головою обласної ради.

Напевне, тільки через цю «примарну» вакансію Олег Сиротюк позбавив себе спокійного життя нардепа.

До слова, у 2009 році його кандидатура неофіційно вже розглядалась на цю посаду, але тоді перевагу отримав Олексій Кайда.

Проте «свободівці» не враховують того, що участь у виборах може брати і новостворене об’єднання  «Правий Сектор», яке буде відтягувати саме їхні голоси. Не варто також упускати високі рейтинги партії «УДАР». Тому на виборах до обласної ради партія ВО «Свобода» може отримати навіть менше голосів, ніж мала.

Юзя Мельник

-1 thoughts on “«Свобода» на Тернопільщині пішла ва-банк!

  • 08:38 | 5.03.2014 о 08:38
    Permalink

    До речі, Сиротюк завжди дослухався до Надала!

Коментарі вимкнені.