Тернопільський екс-регіонал буде тягнути Україну в Європу?

Юрій ЛубковичНещодавно Міністерство регіонального будівництва та житлово-комунального господарства  повідомило про відкритий відбір кандидатів на посаду заступника Міністра з питань євроінтеграції.

Подібного прецеденту раніше не було. Адже жодних «євроінтеграційних» заступників міністрів не існувало. Навіть при Ющенкові, який взяв курс на Європу. Але зараз все змінюється.

Комісію  з проведення відкритого відбору кандидатів на цю посаду очолює тернополянин, перший міський голова Тернополя Незалежної України – заступник міністра з регіонального розвитку В’ячеслав Негода.

Серед бажаючих зайняту цю посаду є і наш земляк– Юрій Лубкович. Який, за інформацією Тернопільського тижня, у Партію регіонів   вступив у жовтні 2011 року. Юрій Лубкович два роки працював помічником Хоптяна, робив каву, носив документи, ділився “важливою” інформацією, за що був винагороджений посадою начальника управління. Освоївшись, молодий чиновник вирішив не зупинятися на досягнутому і відверто мітив на посаду заступника голови ОДА з гуманітарних питань. Про наближеність пана Юрія до Хоптяна говорить той факт, що він один з небегатьох чиновників-начальників користувався службовим автомобілем, хоча інші їздили власним чи громадським транспортом. До речі, під час буремних подій на Майдані, про Юрія Лубковича ніхто ніде не чув, але одразу по завершенню революції, чиновник дозрів до свого бачення подій. Але про те, що він вийшов з Партії регіонів – ні слова.

Отже, колишній регіонал зможе посісти посаду заступника Міністра з питань євроінтеграції. Тішить лише те, що це наш, місцевий регіонал.

-1 thoughts on “Тернопільський екс-регіонал буде тягнути Україну в Європу?

 • 18:17 | 11.07.2014 о 18:17
  Permalink

  “В’ячеслав Негода” – ОЦЕ КАПЕЦЬ!

 • 00:57 | 12.07.2014 о 00:57
  Permalink

  ЛОБКОВич )персонально возив журналістів до маєтку Хоптяна, щоб вони писали як люди в селі його люблять ..
  Це хоптянівський слуга. Його давно пора гнати з ОДА.

 • 16:38 | 12.07.2014 о 16:38
  Permalink

  Заздрість людей погубить 🙂 ви б краще пораділи за земляка

  • 17:25 | 12.07.2014 о 17:25
   Permalink

   Янкович теж наш земляк. і що? радіти за його золоті батони?

 • 13:59 | 13.07.2014 о 13:59
  Permalink

  Наємось що ця стаття попаде до відповідальних за це людей і поствить крапку на “порішалові” посади цього молодого регіональчика. як же вміють суки змінювати колір.
  Також раджу Вам товариші завітати і до цього олігархіка додому. Будується молодий яник непогано. А також планує купівлю Range Rover. (інформіція 100% з наближених до нього джерел)

Коментарі вимкнені.