Тернопільський нардеп одним підписом збрехав виборцям 10 разів

 Олексій КайдаСьогодні у розпал виборчою кампанії знайдеться багато претендентів на тепле крісло депутата Верховної Ради України. З’являється чимало нових облич, однак, безперечно, і теперішні слуги народу виявлять бажання продовжити свої повноваження. Але чи переконалися виборці у правдивості колишніх передвиборних обіцянок нинішніх нардепів, а завтра – знову кандидатів?

 У розпал виборчої кампанії до парламенту 2012 року «свободівець» Олексій Кайда, котрий балотувався по мажоритарному округу м. Тернополя, підписав публічну декларацію зобов’язань кандидата у народні депутати України перед громадою Тернополя. Нагадаємо її текст:

«У разі обрання мене народним депутатом України, беру на себе зобов’язання докласти максимум зусиль для реалізації та фінансування з Державного бюджету протягом терміну своєї каденції десяти інфраструктурних проектів, які мають принципове значення для розвитку Тернополя:

1. Завершення будівництва терапевтичного корпус 3-ї міської лікарні;

2. Забезпечення щорічних фінансових субвенцій для капітального ремонту шкіл і дошкільних навчальних закладів міста;

3. Будівництво станції знезалізнення води Тернопільського водозабору;

4. Утеплення та капітальний ремонт багатоповерхових житлових будинків, збудованих більше 30 років тому;

5. Комплексна реконструкція міської системи водовідведення дощових вод;

6. Завершення будівництва середньої школи в мікрорайоні Кутківці;

7. Будівництво вулиці Галицької з повною заміною інженерних мереж та комунікацій;

8. Завершення капітального ремонту вулиці Гайової (2-га черга);

9. Укріплення берегової смуги і реконструкція набережної Тернопільського ставу;

10. Капітальний ремонт об’їзної дороги Тернополя (вул. С. Будного – Протасевича)», – йшлося у документі під яким поставив підпис Олексій Кайда.

«Моє завдання як народного депутата в новому складі парламенту (крім законотворчої діяльності) – це лобіювання інтересів Тернополя і Тернопільщини!», – говорив Олексій Петрович на численний зустрічах з виборцями.

Більше того, «свободівець» зобов’язався щорічно відкрито і публічно звітувати перед міською громадою про виконання цих завдань.

Сказав – зробив. Це головна характеристика чоловіка, який відповідає за свої слова. З часу наданих обіцянок пройшло два роки, багато разів тернополянин бачили свого депутата на різних ток-шоу, чимало він давав прес-конференцій та провів показових зустрічей з виборцями, однак своїх головних обіцянок так, на жаль, і не виконав.

Більшість із цих проектів неможливо реалізувати силами міського бюджету, тому Олексій Кайда обіцявся при затвердженні державного бюджету окремим рядком передбачити їх фінансування. Цього не сталося по жодному з пунктів. Дехто, правда, може дорікнути, що вулицю Гайову зроблено ж… Це правда, але тільки до моста, тобто першу чергу, а далі – до другої черги, як то обіцяв «свободівець», руки ремонтників так і не дійшли. Частко проведено й реконструкцію набережної Тернопільського ставу, але до неї Олексій Кайда жодним чином не дотичний, позаяк, як нам повідомили у міській раді, всі роботи були виконані коштами з бюджету розвитку міської ради. При тому, що мер Тернополя так сподівався, що частину цих робіт візьме на себе держбюджет, бо реконструкція в тому числі проводилася з метою якісного проведення загальноукраїнського, а той й планетарного заходу – чемпіонату світу з водно-моторного спорту. Але чи то Олексій Петрович чи не допрацював, чи зовсім не приділив уваги цьому питанню, однак як би там не було, декларація нардепа так і залишилася на папері.

Можна було би заперечити, що такі-сякі «регіонали» і їх союзники не давали втілювати в життя пану Кайді його благі наміри на користь тернопільської громади. Однак коли ознайомитися з ініціативами дворічного перебування «свободівця» у парламенті, приходиш до висновку, що Олексій Петрович (окрім чотирьох запитів, які теж не перетворилися в реальні справи) взагалі не переймався допомогою громаді, яка зробила його народним депутатом…

-1 thoughts on “Тернопільський нардеп одним підписом збрехав виборцям 10 разів

 • 15:06 | 10.09.2014 о 15:06
  Permalink

  Цікаво, чи знайдуться і цього разу придурки, яки будуть голосувати за цього пуголовка?

 • 15:30 | 10.09.2014 о 15:30
  Permalink

  Це ще раз підтверджує, що Надал може опиратися тільки на громаду міста, яка його обрала

 • 18:19 | 10.09.2014 о 18:19
  Permalink

  Шановний авторе статті, ознайомтеся ще раз скільки запитів подав Кайда, і більше 80 законопроектів. Вся інформцаія є на сайті Верховної Ради.

 • 09:47 | 12.09.2014 о 09:47
  Permalink

  Особисто я була на прийомі у Кайди, допоміг мені.
  Дуже людяний і справедливий чоловік. Я за нього знову голосуватиму!

Коментарі вимкнені.