Тернопільський нардеп знову потрапив у гучний скандал

Свободівець Олексій Кайда весною вже попадав в автомобільний скандал.  Тоді чимало видань писало, що нардеп обжився новим дорогнющим пожашляховиком Lexus LX 570. Олексій Петрович перконував, що він їздить наSubaru ВО 7171. І обіцяв, що найближчим часом навряд чи пересяде на Lexus.

І ось знову на теренах Інтернету поширилась інформація про те, що вже неодноразово на території Тернопільської обласної ради народного депутата України від ВО “Свобода” Олексія Кайду помічали на новому позашляховику.

Новий автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon темно-асфальтного відтінку з новою серією державних номерних знаків тепер постійно обслуговує нардепа, пише  Медіарегіон.

Цікаво, що вартість такого авто коливається від 426.178 грн – 450.718 грн. Певний час перед цим публічно прогримів скандал з купівлею дорогого позашляховика Porsche Cayenne заступником голови Тернопільської ОДА. Помітно, що опозиціонери не відстають у своїй любові до розкоші.

Щоб назбирати достатньо коштів на такий автомобіль, народний депутат повинен був пропрацювати 21 місяць без жодних інших витрат.

-1 thoughts on “Тернопільський нардеп знову потрапив у гучний скандал

  • 09:47 | 18.11.2013 о 09:47
    Permalink

    Який скандал? Чоловік купив собі користований автомобіль. Завтра давайте роздуємо скандал, бо хтось собі телефона купив.

  • 09:56 | 18.11.2013 о 09:56
    Permalink

    Десь в Європі за скромний годинник у $6тис. у відставку йдуть. І до тюрми рихтуються, до речі…

Коментарі вимкнені.